17.000 TL sistem toplama

Bütçe
17.000

Nicxholas

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Herkesin yaptığı gibi ben de hayallerimin peşinden koşmaya nihayet başladım. Şu anda iş buldum, çalışıyorum. Yaklaşık 7-8 ay sonra güzel bir sistem dizmeyi düşünüyorum. Bu konu hakkında kendi fikrimce topladığım bir sistem var, neyi eksik neyi fazla söylerseniz sevinirim veya 17.000 TL civarı güzel RGB aydınlatmalı bir sistem toplayıp atabilirsiniz. RGB LED takıntım olduğu için kendi sistemimde çoğu parçayı RGB aydınlatmalı olarak seçmeye çalıştım. Umarım hepsi birbiriyle uyumludur, teşekkürler.
FSRAHL72 kodlu Özel Toplama Bilgisayar

RTX 3000 serisi ve Ryzen 5. nesili bekleyin o zaman tekrar konu açın derim ben B450 yerine B550 tercih edilmeli kesinlikle o bütçede. Bütçenizi adam akıllı toplayın ve kesin alacağınız zaman tekrar konu açın.

RTX 3000 serisi ve Ryzen 5. nesili bekleyin o zaman tekrar konu açın derim ben B450 yerine B550 tercih edilmeli kesinlikle o bütçede. Bütçenizi adam akıllı toplayın ve kesin alacağınız zaman tekrar konu açın.
Tek korkum RTX 3000 serisi ve Ryzen 5. Nesil fiyatlarının benim olan bütçemi aşırtması yoksa beklemekte kararlıyım bende.

Tek korkum RTX 3000 serisi ve Ryzen 5. nesil fiyatlarının benim olan bütçemi aşırtması yoksa beklemekte kararlıyım bende.

RTX 3070 6500₺ çıkacak civarı performansına göre çok iyi fiyatı 3060 veya 3060 Super'i siz düşünün 5. nesil ise Ryzen 3 5. nesil alınabilir çok fazla bütçe yakmaz. En kötü sıvı soğutmadan feragat edilir ardından ise sıvı soğutma alınır. En iyisi beklemek şu anda 7 8 ay sonra görüşürüz konunuzada etiketlersiniz geliriz.

RTX 3070 6500₺ çıkacak civarı performansına göre çok iyi fiyatı 3060 veya 3060 Super'i siz düşünün 5. nesil ise Ryzen 3 5. nesil alınabilir çok fazla bütçe yakmaz. En kötü sıvı soğutmadan feragat edilir ardından ise sıvı soğutma alınır. En iyisi beklemek şu anda 7 8 ay sonra görüşürüz konunuzda etiketlersiniz geliriz.
Teşekkürler tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı