17.000 TL'ye 65" televizyon önerisi

Boe IPS QLED varken neden LED alsın ki?
QLED olunca ne oluyor?
Tamamda zaten QLED olması 1-0 önde başlatıyor. 1 milyar renk mi daha fazla 1 milyon renk mi? :)
Yanlış bilgi. QLED olması renk sayısını etkilemiyor. QLED'in açılımı Quantum Dot LED'tir. Quantum Dot, sadece bir arka aydınlatma teknolojisidir. Renk kapsamını arttırır ancak renk sayısına en ufak bir etki etmez.

Kaynak:
Ayrıca P635 en çok şikayet alan serisi.
Kanıtınız yokken böyle cümle kurmanız kabul edilemez. Elinizde herhangi bir veri olmadığına eminim çünkü böyle bir veri toplayacak bilgiye sahip değilsiniz.

Daha QLED teknolojisi tam anlamıyla bilmeyen birisinin veri bilimi bilmesi beklenemez.
QA9700 serisini mutlaka inceleyin.
İncelemeye gerek yok; bir sürü çözülmemiş sorun sizleri bekiyor!

Bilmediğiniz konulara yorum yapıp da arkadaşları yanlış yönlendirmeyin.

Son düzenleme:
QLED olunca ne oluyor?

Yanlış bilgi. QLED olması renk sayısını etkilemiyor. QLED'in açılımı quantum dot LED'tir. Quantum dot, sadece bir arka aydınlatma teknolojisidir. Renk kapsamını arttırır ancak renk sayısına en ufak bir etki etmez.

Kaynak:

Kanıtınız yokken böyle cümle kurmanız kabul edilemez. Elinizde herhangi bir veri olmadığına eminim çünkü böyle bir veri toplayacak bilgiye sahip değilsiniz.

Daha QLED teknolojisi tam anlamıyla bilmeyen birisinin veri bilimi bilmesi beklenemez.

İncelemeye gerek yok; bir sürü çözülmemiş sorun sizleri bekiyor!

Bilmediğiniz konulara yorum yapıp da arkadaşları yanlış yönlendirmeyin.

Hocam arçeliğin series 9 ve series 8 televizyonları nasıldır? Arçelik'te ticari karta 9 ay taksit yapıyor muhtemelen oradan alacağızda yardımcı olur musunuz rica etsem.

Hocam arçeliğin series 9 ve series 8 televizyonları nasıldır? Arçelik'te ticari karta 9 ay taksit yapıyor muhtemelen oradan alacağızda yardımcı olur musunuz rica etsem.
Önermiyorum hocam.

Benim önerim şu olur:
Arka aydınlatması başarılı ve paneli gayet kaliteli.

Önermiyorum hocam.

Benim önerim şu olur:
Arka aydınlatması başarılı ve paneli gayet kaliteli.

İnsanlara TCL P365 modeli öneren tek insansınız. Sorunlu bir model diyorum, hala bu modeli öneriyorsunuz. Düz LED modeli yerine QLED almak varken. İnceleme yazımı yazdım, sizi inceleme yazımı okumaya davet ediyorum.

Son düzenleme:
İnsanlara TCL P365 modeli öneren tek insansınız. Sorunlu bir model diyorum, hala bu modeli öneriyorsunuz. Düz LED modeli yerine QLED almak varken. İnceleme yazımı yazdım, sizi inceleme yazımı okumaya davet ediyorum.
Şikayetleri ve sorunlu olduğuna dair bir kanıt atabilir misin?

QLED olması bir şeyi değiştirmez. QA9700'un karma panel olduğunu biliyorsundur umarım. Üretiminde 3 panel kullanılıyor. Sana BOE üretimi panel geleceği belli mi? Değil. Belli olsa bile IPS olduğu için statikk kontrastı 1300:1. Önerdiğim TCL P635, sadece CSOT üretimi bir panel kullanmakta ve VA olduğu için statikk kontrastı 5000:1.

Ayrıca sana 6 tane şikayet paylaşmama rağmen hala QA9700 sorunsuz bir televizyonmuş gibi yorumluyorsun, komedi. :D
P635'in sorunlu olduğunun kanıtı da yok elinde buna rağmen sorunluymuş gibi konuşuyorsun bu da ayrı bir komedi. :D

QLED olması bir şeyi değiştirmez. QA9700'un karma panel olduğunu biliyorsundur umarım. Üretiminde 3 panel kullanılıyor. Sana BOE üretimi panel geleceği belli mi? Değil. Belli olsa bile IPS olduğu için statikk kontrastı 1300:1. Önerdiğim TCL P635, sadece CSOT üretimi bir panel kullanmakta ve VA olduğu için statikk kontrastı 5000:1.

Ayrıca sana 6 tane şikayet paylaşmama rağmen hala QA9700 sorunsuz bir televizyonmuş gibi yorumluyorsun, komedi. :D
P635'in sorunlu olduğunun kanıtı da yok elinde buna rağmen sorunluymuş gibi konuşuyorsun bu da ayrı bir komedi. :D
Dostum bana BOE IPS geldi işte şansıma. Şikayetlerine iyi bak QA9700 modeli mi, yanlış şikayet atmışsın. Ayrıca seri numarasından bakmayı biliyorsan seri numarası yazabilirim. BOE IPS olduğunu anlarsın. 🙃

Dostum bana BOE IPS geldi işte şansıma. Şikayetlerine iyi bak QA9700 modeli mi, yanlış şikayet atmışsın. Ayrıca seri numarasından bakmayı biliyorsan seri numarası yazabilirim. BOE IPS olduğunu anlarsın. 🙃
Sana diyorum ki herkes senin kadar şanslı olmayabilir, 3 panel var sonuçta 2'si dandik. Üstelik, BOE panel olan seri daha az üretildi yani %33'ten daha az ihtimal var ve ayrıca bahsettiğin BOE IPS, benim söz ettiğim CSOT VA kadar iyi bir panel değil. Bir defa BOE panel IPS değil ADS.

BOE ADS panel olan modelde 1200:1 statikk kontrast varken CSOT VA panelde 5000:1 statikk kontrast var. Ne kadar yüksek o kadar iyi. Transmissive olayına girmiyorum bile...

Geri
Yukarı