17.000 TL'ye Gaming Laptop Tavsiyesi

Bütçe
17.000

sfrk16

Picopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.
Mühendislik ve oyun için kullanmak üzere aylardır fırsat kovalıyorum ancak bir ay daha bekleyecek vaktim kalmadı.
17 bin TL ye kadar f/p laptop tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yeni Asus'ları bekliyordum ancak istediğim özelliklere sahip olan modeli aşağıdaki gibi çok uçuk fiyatlarda 😕

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.
Mühendislik ve oyun için kullanmak üzere aylardır fırsat kovalıyorum ancak bir ay daha bekleyecek vaktim kalmadı.
17 bin TL'ye kadar F/P laptop tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yeni ASUS'ları bekliyordum ancak istediğim özelliklere sahip olan modeli aşağıdaki gibi çok uçuk fiyatlarda 😕

Attığın laptopu buradan alırsan daha ucuza geliyor.

Bütçe varsa;
1614972803175.png

bir ay daha bekleyecek vaktim kalmadı.

Güce mi öncelik verirsin taşınabilirliğe mi? Yani pili uzun gitsin, ince ve hafif olsun ama 10 FPS az versin mı istersin yoksa tam tersini mı?
Hocam hepsinden önce kasa kalitesine çok önem veririm en az 6 sene götürmeli beni (menteşe vb. sorun çıkarmadan). Bu koşul sağlandıktan sonra kalın olmasını sorun etmem.

Hocam hepsinden önce kasa kalitesine çok önem veririm en az 6 sene götürmeli beni (menteşe vb. sorun çıkarmadan). Bu koşul sağlandıktan sonra kalın olmasını sorun etmem.

Sizin düşündüğünüz çok iyi alabilirsiniz.

Eski TUF serisi kronik ısınma sorunluydu. Bunun hakkında bilgi yok.

Bütçe varsa;

Eki Görüntüle 908342
V21.6'da ki MUX sorunu ve kasa inceliğinden kaynaklı ısınma sorunu korkutmasa almayı düşünmüyor değilim hocam.

V21.6'daki MUX sorunu ve kasa inceliğinden kaynaklı ısınma sorunu korkutmasa almayı düşünmüyor değilim hocam.

Monster yüksek bütçede ne olursa olsun tercih edilmemeli. Hiçbir zaman bir ASUS veya MSI olamaz kalite konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı