Satılık 17.3 inç gaming notebook

hakan44

Kilopat
Daha fazla  
İntel core i7 4720HQ 2.6GHZ 3,6GHZ TURBO işlemcili
8gb ddr3 1600mhz ram (16 gb artırılır)
gtx 960m 2gb ekran kartı(değiştirilebilir)
128 ssd(artırılabilir)
1tb hdd
dvd okuyucu yok
klavyesi ingilizcedir fakat tr klavye takarak kullanabilirsiniz.

17,3 inç led ekran, turbo fanlı, usb 3 girişli, ışıklı klavyeli, hasee marka yurt dışından aldığım oyun laptobumu satıyorum. Kendim icin de yaşıyorum şu an izine geldim daha üst sevye bir cihaz alacağım için satmaktayım. PC 1 aylıktır daha korumalarını bile bir kısmını sökmedim. 15-20 gün kadar buradayım. PC'de dvd okuyucu yoktur, üst seviye güçlü bir cihazdır. TR'de marka bilinmiyor ama çinde cok yaygındır aynı pc burada monsterde vardır muhtemelen ona yaptırıyor. Garantisi burada geçmez ama pc hırpalamadıktan sonra sorun çıkartmaz. Çin yorumları çok iyi evrakları ve cd drıverleri yanımda cantası yok. İstanbul içi elden verebilirim. İsteyen gelip istediği gibi inceleyebilir. Mesaj bakıyorum sürekli.

Güncel.

3000 tl ciddi alıcı çıkarsa ufak bir indirim yapabilirim.15 gün kadar daha buradayım sonra yurt dışına gidiyorum zaten.

Baya pahalı ya. Neyse teşekkür ederim cevabınız için i7 6500U işlemcili bir leptop buldum hemde benim yaşadığım yerde yaşadığı için güvenlik konusunda sıkıntı yaşamam.

Donanım ve buradaki PC lere kıyasla iyi fiyat çok daha aşağıda olan donanımdaki PC ler bile bu fiyata yakın. Rica ederim.

Güncel,ciddi alıcı olursa indirim yapılacaktır.

Güncel

Geri
Yukarı