17.3” RTX 2070/RTX 3060 laptop önerisi

Bunla arkadaşa attığınız MSI arasında 1.500TL fark var.144 yerine 240hz ekran ve 10750h yerine 10875h işlemci artıları var. Değer mi bu paraya? Konuyu açan arkadaş 10750h olanı sipariş etmiş sanırım. Bende bu attığımla arasında kaldım sizce hangisi mantıklı? @AvukatBey @HANS BİLAL @Radeon RX 5500M

Bunla arkadaşa attığınız MSI arasında 1.500TL fark var.144 yerine 240hz ekran ve 10750h yerine 10875h işlemci artıları var. Değer mi bu paraya? Konuyu açan arkadaş 10750h olanı sipariş etmiş sanırım. Bende bu attığımla arasında kaldım sizce hangisi mantıklı? @AvukatBey @HANS BİLAL @Radeon RX 5500M
Bu ürünün stoğunu sürekli takip ediyorum $1530 dolar dip fiyattan satıldı geçen haftalarda şimdi tekrar stoklara girip $1750'dan satılmasını pahalı buldum.Fırsatları kovalarsanız eğer 3000 serisi güzel bir cihaz bulabiliriz ama illa alacağım derseniz aradaki farka kesinlikle değer.

Ben bunu görmedim açıkçası. Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız bunu almanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. Bütçeniz varsa alın. Profesyonel seviyede oyuncu değilseniz oyun içinde 144hz den sonrası sizin için çok farklı olmayacaktır.

Tabii hocam, seve seve. Sizin için önerim şu modeldir:
10875h işlemci.
3060 115W ekran kartı.
17 inç 1440p 165Hz ekran(not: 3060 sadece espor ve eski AAA oyunları 1440p de 60FPS+ oynatabilir, yeni oyunlar (CP2077) 1080p Ultra da bile 60FPS'i zor yakalıyor.
Kasa kalitesi, bu konuyu @mirsady'ye paslıyorum kullanıcısı kendisi. Benim mağazada incelediğim güzeldi.
Yazılım, tek sorun olan noktası burası. MUX Switch doğru düzgün çalışmıyor, USB ile gelen driverlar Abra driverı, kontrol merkezi bazen açılmıyor. Bunlar çözülebilecek şeyler, o yüzden laptopun alınmasına engel değil.
Benim fiyatına göre değerlendirmem 9/10.
Hocam şu trendyolda faizsiz taksit olmuyor mu ya. 2-3 taksite kadar faizsiz yapıyor sadece ? Acaba 2+4 şeklinde biz ayarlıyabiliyor muyuz Garanti için.

Bu ürünün stoğunu sürekli takip ediyorum $1530 dolar dip fiyattan satıldı geçen haftalarda şimdi tekrar stoklara girip $1750'dan satılmasını pahalı buldum.Fırsatları kovalarsanız eğer 3000 serisi güzel bir cihaz bulabiliriz ama illa alacağım derseniz aradaki farka kesinlikle değer.
Hocam ne yapacağımı şaşırdım valla aylardır bakınıyorum tam bir şeye ikna oluyorum ya stok bitiyor ya dolar fırlıyor. Daha dün sinirlendim 7.54 e sabitlendi dolar niye düşmüyor diye bu sabah tokadı yedik 7.69 olmuş. :,) Ve 200 dolar arttı diyorsunuz artık alsamda içime oturur ne yapıcam bilmiyorum.
Ben bunu görmedim açıkçası. Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız bunu almanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. Bütçeniz varsa alın. Profesyonel seviyede oyuncu değilseniz oyun içinde 144hz den sonrası sizin için çok farklı olmayacaktır.
Valorant dışında rekabetçi oynamıyorum hocam. Hikayeli oyunlar seviyorum.

RTX 2070 Super RTX 2070'den daha güçlü belirledigin fiattı da aşağıda bakabilirsin.

Hocam daha güçlü olmasaydı super diye bir kart modeli olmazdı zaten.

Hocam ne yapacağımı şaşırdım valla aylardır bakınıyorum tam bir şeye ikna oluyorum ya stok bitiyor ya dolar fırlıyor. Daha dün sinirlendim 7.54 e sabitlendi dolar niye düşmüyor diye bu sabah tokadı yedik 7.69 olmuş. :,) Ve 200 dolar arttı diyorsunuz artık alsamda içime oturur ne yapıcam bilmiyorum.

Valorant dışında rekabetçi oynamıyorum hocam. Hikayeli oyunlar seviyorum.
Sürekli fırsatları takip etmek önemli güzel bir fırsat bulunduğu an direkt alacaksınız cihazı.Bu cihaz $1299'a düşmüştü kendi cihazım o zaman kargoda olmamış olsaydı direkt bu cihazı almıştım.
20210308_164231.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı