17.500 liraya oyuncu dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Daha fazla  
Merhabalar, başlıkta da gördüğünüz gibi bütçem 17.500 lira, maksimum 18.500’e çıkabilirim. Ônerileriniz neler? Benim aklımda olan model ise SS'te mevcuttur.
Rica ediyorum masaüstü topla demeyin, dizüstü lazım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-09-17-01-58-16-158_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-09-17-01-58-16-158_com.android.chrome.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 lisansını key alıp, geriye kalan parayı parçalara harcamanızı tavsiye ederim.

Neden Monster önermiyorsunuz? Kendim anladığım için değil, bir arkadaşım alacak o yüzden soruyorum.

2 Arkadaşım da Monster aldı ikisininde ekran birleşim yerinin plastiği kırıldı. Kasa kalitesi pek hoş değil. Bilgisayar dışarıda toplanıp Türkiye'ye girince üstüne Monster markası basılıyor. MSI veya ASUS gibi bir marka değil yani.

2020'de inceltilen ve ısınan kasa da cabası.

Monster almanızı önermem.
Casper olduğu için ve kalitesiz.
2 Arkadaşım da Monster aldı ikisininde ekran birleşim yerinin plastiği kırıldı. Kasa kalitesi pek hoş değil. Bilgisayar dışarıda toplanıp Türkiye'ye girince üstüne Monster markası basılıyor. MSI veya ASUS gibi bir marka değil yani.
2020'de inceltilen ve ısınan kasa da cabası.
O paraya Monster kesinlikle almayınız.
Benim bir arkadaşım kullanıyor ve aşırı memnun açıkçası fiyat olarakda baya uygun geldi 2070 Super modeli bulunan bu fiyatta başka laptop yok o yüzden tercih edeceğim.
Hocam teşekkür ederim ama bu fiyata çıkmışken 2070 Superli bir model tercih edeceğim.

Geri
Yukarı