17 bin TL civarı Gaming laptop önerisi

Bunun devirle alakası yok kardeşlerim, Laptoplar boşta bile fazla fazla ısınıyor bu da demek oluyor ki çok daha çabuk eskiyorlar. Konuyu açan arkadaş belli ki oyun oynamak için alacak bu kadar fazla bütçe ayırmasından belli Desktop'ta tarayıcıda takılacağını sanmıyorum o fiyatlara aldığı laptop ile ve Laptop'la oyun oynandığı sürece Max ömürünü söylüyorum 2yıl. 2yıl sonra o bilgisayarla anca Desktop'ta tarayıcıda dolanır. Cayır cayır çalışıyor dediğiniz laptopla maximum Chrome'da takılıyorsunuzdur.

10 yıl önce HP Pavilion G6 almıştım bilgisayarda 10 yıl Minecraft + Team Fortress 2 + CS:GO oynadım 10 yıl sonra sadece ekran kartı bozuldu o kadar. Değiştirip HDD'yi SSD ile değiştirsem 5 yıl daha gider
Kullanmayı bilmiyorsanız o sizin sorununuz

Bunun devirle alakası yok kardeşlerim, Laptoplar boşta bile fazla fazla ısınıyor bu da demek oluyor ki çok daha çabuk eskiyorlar. Konuyu açan arkadaş belli ki oyun oynamak için alacak bu kadar fazla bütçe ayırmasından belli Desktop'ta tarayıcıda takılacağını sanmıyorum o fiyatlara aldığı laptop ile ve Laptop'la oyun oynandığı sürece Max ömürünü söylüyorum 2yıl. 2yıl sonra o bilgisayarla anca Desktop'ta tarayıcıda dolanır. Cayır cayır çalışıyor dediğiniz laptopla maximum Chrome'da takılıyorsunuzdur.

Düzenli termal bakım yaptığın sürece hiçbir sıkıntı olmaz, kullanmayı bilmiyorsan boş laf yapmaman lazım. Soğutması idare eder bir laptop aldığın sürece ısınmadan dolayı bir sorun görmezsin.

10 yıl önce HP Pavilion G6 almıştım bilgisayarda 10 yıl Minecraft + Team Fortress 2 + CS:GO oynadım 10 yıl sonra sadece ekran kartı bozuldu o kadar. Değiştirip HDD'yi SSD ile değiştirsem 5 yıl daha gider
Kullanmayı bilmiyorsanız o sizin sorununuz
Güzel kardeşim bu dediğin oyunlar ne kadar küçük oyunlar farkında mısın?

Düzenli termal bakım yaptığın sürece hiçbir sıkıntı olmaz, kullanmayı bilmiyorsan boş laf yapmaman lazım. Soğutması idare eder bir laptop aldığın sürece ısınmadan dolayı bir sorun görmezsin.
Aynen güzel kardeşim, Sen paranı çöpe atmaya devam edebilirsin.

Aynen güzel kardeşim, sen paranı çöpe atmaya devam edebilirsin.

2014'te çıkmış GTX980M ekran kartı bakın bakalım hala neler oynatıyor;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her teknoloji zaman yenik düşer, ha 10 yıl önce aldığın kasa ha 10 yıl önce aldığın laptop fakat şu an alacağın 17.000TL'lik bir laptop 2 yıl sonra sadece Chrome çalıştırmayacak. Siz boomer gözlüğü ile masaüstü önermeye devam edebilirsiniz.

Aynen güzel kardeşim, Sen paranı çöpe atmaya devam edebilirsin.

Hocam 10 yıl öncesinde alınmış bilgisayar diyorum. i3 2.nesil - 4 GB RAM - Intel HD Graphics var. Technopat insanların birbirine yardım ettiği eğlendiği bir forum. Buraya bilgisayar konularına masaüstü al demeye geldiyseniz sizi dışarı alalım.

Son düzenleme:
Bunun devirle alakası yok kardeşlerim, Laptoplar boşta bile fazla fazla ısınıyor buda demek oluyor ki çok daha çabuk eskiyorlar. Konuyu açan arkadaş belli ki oyun oynamak için alacak bu kadar fazla bütçe ayırmasından belli desktop'ta tarayıcıda takılacağını sanmıyorum o fiyatlara aldığı laptop ile ve laptop'la oyun oynandığı sürece max ömürünü söylüyorum 2yıl. 2yıl sonra o bilgisayarla anca desktop'ta tarayıcıda dolanır. Cayır cayır çalışıyor dediğiniz laptopla maximum chrome'da takılıyorsunuzdur.
Hocam haklısın ama dedim ya, bırak millet biraz da fark etsin ne yaptığını, araştırsın. Bunun için sen acı çekme. Çünki konuyu açandan da laf yiyorsun.. bize ne abi, naparlarsa yapsınlar..

Ama bu 7-10 yıldır kullanıyorum da başka bir bomba. 7 yıllık kasa dayanmıyor, laptop mu dayanacak.. hani yarmayın biraz.. bilenlerde var aramızda.. yemezler.

Hocam haklısın ama dedim ya, bırak millet biraz da fark etsin ne yaptığını, araştırsın. Bunun için sen acı çekme. Çünkü konuyu açandan da laf yiyorsun. Bize ne abi, naparlarsa yapsınlar.

Ama bu 7-10 yıldır kullanıyorum da başka bir bomba. 7 yıllık kasa dayanmıyor, laptop mu dayanacak. Hani yarmayın biraz. Bilenlerde var aramızda. Yemezler.

Arkadaş şaklabanlığa gelmiş hocam takmayın onu

7-10 yıllık laptop oyun tarafında belentiyi karşılamaz elbette, yapacağı günlük kullanımdır. Kasanın +sı yükseltme seçenekleri, zamanında bunu laptoplarda da denediler ama başarılı olmadı. Fakat 2 yıl sonra laptoplar çöp oluyor diye bir durumda yok.

2014'te çıkmış GTX980M ekran kartı bakın bakalım hala neler oynatıyor;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her teknoloji zaman yenik düşer, ha 10 yıl önce aldığın kasa ha 10 yıl önce aldığın laptop fakat şu an alacağın 17.000TL'lik bir laptop 2 yıl sonra sadece Chrome çalıştırmayacak. Siz boomer gözlüğü ile masaüstü önermeye devam edebilirsiniz.
Aynı Laptop bende var, aynısı. Kayınbiradere verdim, 3 sene önce kullanmayı bıraktım. Ben normal günlük kullandım, ama her gün kullandım, macunları da yeniledim ama 5 sene sonra artık CS'de bile off dedirtiyordu.

Bu arada bu end game bir laptop.. Arkadaş verecekse 70k+ evet 5-7 sene gider belki.. kıyaslamanızı biraz mantıklı yapın.

5 de ama 7-10 nedir arkadaş..

Aynı laptop bende var, aynısı. Kayınbiradere verdim, 3 sene önce kullanmayı bıraktım. Ben normal günlük kullandım, ama her gün kullandım, macunları da yeniledim ama 5 sene sonra artık CS'de bile off dedirtiyordu.

5 de ama 7-10 nedir arkadaş.

2016'da aldığım 840mli laptop bile CS'de gayet güzel oynatırken siz 980mli bir laptopu o hale getirdiyseniz sorun sizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı