17 CM el için kablosuz F/P fare önerisi

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Elim için sessiz bir fare önerisi istiyorum. Şu anki farem Bloody Q81 Neon X-Glide. Faremin tıklama sesleri biraz yüksek normalde sorun etmem ama bazen batmıyor değil. Örneğin LoL oynarken sürekli sağ tıka basıp duruyorum ve peş peşe bastığımda ses kulağıma girmiyor değil. O yüzden sizden sessiz, kablosuz fare önerisi istiyorum. F/P bir fare olursa sevirinim.

Elim için sessiz bir fare önerisi istiyorum. Şu anki farem Bloody Q81 Neon X-Glide. Faremin tıklama sesleri biraz yüksek normalde sorun etmem ama bazen batmıyor değil. Örneğin LoL oynarken sürekli sağ tıka basıp duruyorum ve peş peşe bastığımda ses kulağıma girmiyor değil. O yüzden sizden sessiz, kablosuz fare önerisi istiyorum. F/P bir fare olursa sevirinim.

Uygun fiyatlı ve F/P ürünü olarak şu anda kullandıgım Razer DeathAdder V2 Mini önerebilirim.

Uygun fiyatlı ve F/P ürünü olarak şu anda kullandıgım Razer DeathAdder V2 Mini önerebilirim.
Bayağı F/P hocam. O kadar parayı bir fareye gömemem.

Kablosuz denmiş hocam. O ürün kablolu..

Logitech Silent M220 öneriririm.
Peki yan tuşları da mevcut mu hocam? Mouse3 ve Mouse4 tuşu?

Bütçe? O olmadan öneri yapamayız.
Belirli bir bütçe belirleyemedim. Fare piyasasını bilmiyorum. F/P hangi fare ise artık.

Kablosuz denmiş hocam. O ürün kablolu..

Logitech Silent M220 öneriririm.
Hocam dediğiniz fare resimde bir tık küçük geldi gibi gözüme. Elim 17 santim. Rahat kullanabilir miyim ki? Bir de yan tuşları yok. Discord'da bas konuş için o tuşları kullanıyordum da.

Bayağı F/P hocam. O kadar parayı bir fareye gömemem.

Peki yan tuşları da mevcut mu hocam? Mouse3 ve Mouse4 tuşu?

Belirli bir bütçe belirleyemedim. Fare piyasasını bilmiyorum. F/P hangi fare ise artık.

Hocam dediğiniz fare resimde bir tık küçük geldi gibi gözüme. Elim 17 santim. Rahat kullanabilir miyim ki?
Kullanırsınız hocam. Net bütçe verilmediği için onu önerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı