17 CM el için kablosuz F/P fare önerisi

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Elim için sessiz bir fare önerisi istiyorum. Şu anki farem Bloody Q81 Neon X-Glide. Faremin tıklama sesleri biraz yüksek normalde sorun etmem ama bazen batmıyor değil. Örneğin LoL oynarken sürekli sağ tıka basıp duruyorum ve peş peşe bastığımda ses kulağıma girmiyor değil. O yüzden sizden sessiz, kablosuz fare önerisi istiyorum. F/P bir fare olursa sevirinim.

Kablosuz şart olmasaydı Sabre Pro Champion önerecektim.

Hocam maksimum 300-350 diyeyim.

@EkmekArasiHDD
Sessiz bir fare mi hocam? Sessiz olması önemli. Kablolu ya da kablosuz çok da fark etmez artık.

Bütçe nedir? Ayrıca 17cm biraz fırıncı küreğü boy değil mi?
Allah vergisi hocam. 🤣

Ortalama bir bütçe ve ne için alacağınızı belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
Sanırım 300-350 yeterli olur. Tabi 300 üstüne fazla da çıkmak istemem. Sessiz ve oyunlarda, özellikle LoL için olursa iyi olur.

Bütçeni yükseltebilirsen.

Not: Sabre Pro incehesap gaming gecesinde 350TL oluyor genelde, yine olursa kaçırma cuma akşamı.

Bunların dışında bu bütçede mouse önermem, 300TL ye ancak bunları öneririm.:(

Kablosuz aslında kablo olayından az da olsa kurtulmak içindi de kablolu ya da kablosuz fark etmiyor çok şu an.
Önerdiğiniz ürün sessiz midir? Ses olayı önemli biraz.

Bütçeni yükseltebilirsen.

Not: Sabre Pro incehesap gaming gecesinde 350TL oluyor genelde, yine olursa kaçırma cuma akşamı.

Bunların dışında bu bütçede mouse önermem, 300TL ye ancak bunları öneririm.:(
Sessiz olması önemli hocam. Yine de önerileriniz için çok sağolun. Şu anki farem yeterince iş görüyor ama ses problemi var biraz.

Kablosuz aslında kablo olayından az da olsa kurtulmak içindi de kablolu ya da kablosuz fark etmiyor çok şu an.
Önerdiğiniz ürün sessiz midir? Ses olayı önemli biraz.

Sessiz olması önemli hocam. Yine de önerileriniz için çok sağ olun. Şu anki farem yeterince iş görüyor ama ses problemi var biraz.

Rtings sitesinde Click'lerin vs sesine bakıyorlar oradan Sabre Pro veya M55'in sesine bakabilirsin. Ayrıyeten kablosuz yazmışsınız kablolu önerdim bunun nedeni bu bütçede düzgün oyun için kablosuz mouse olmaması. Farelerin çok ses çıkaracağını zannetmiyorum.

Geri
Yukarı