17 inç 3 tane monitör ile oyun oynamak

whoisfirat

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar. Koltuğumda otururken birden bire aklıma nasıl para harcayabilirim diye sorular gelmeye başladı. Dell markasının ucuz bir monitörünü kullanıyorum. 17 inç fakat bana yetmiyor. Bu monitör diğer büyük monitörlere göre aşırı ucuz. Acaba diyorum ki bu monitörden 2 tane daha alsam, 3'lü kombo yapsam oyun performansı nasıl olur? 😁 Yani performans derken, nasıl zevkli olur mu anlamında. Bu arada ekran 4:3. şu 22 inç falan veya daha büyük ekranları almaya kalktığımda onların fiyatıyla bundan 20 tane alabiliyorum 🤣 sizin fikriniz nedir?

Mantıklı değil. Onun yerine 27" tek monitör almalısın.
İşte ondan bahsettim ya 27" alırsam benim cebimden çıkacak para ortalama olarak 1000 liradan fazla (Azerbaycan'da yaşıyorum buranın fiyatlarına göre söylüyorum.) Ama bu 17" ekrandan 2 tane daha alırsam yanyana koyarsam maksimum 300 lira 😅
Bence gereksiz masraf olur, tavsiyem tek bir tane düzgün monitör almanız yönünde olacaktır.

Bence daha gereksiz şeylere harcayabilirsiniz. Dün vapurda giderken seyyar satıcıdan limon sıkacağı ve cam kesme aleti aldım mesela. Bunları neden aldığım konusunda hiçbir fikrim yok.
Bu arada 4:3 monitör ben de kullanıyorum. CS 1.6'da çözünürlüğü ayarladıktan sonra neden olmasın yani?

Geri
Yukarı