17 Yaş İçin İş Önerisi

CpLScarlet

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar, kuzenim iş arıyor. 2-3 gündür devamlı olarak ona iş bakıyoruz. Sizce neresi işe alabilir? Burger King ve McDonald's herhangi bir deneyim ya da eğitim istiyor mu? Bu sabah McDonald's'a gittik beraber. İnternette ilanları vardı eleman aranıyor diye, gittik söyledik müdürünü çağırdı kasadaki eleman bize bir kağıt verdi doldurduk. Adam kağıda baktı, şu an eleman aramıyoruz ihtiyaç olursa arayacağız dedi. Sizce bizi başından savuşturmak için böyle bir yalan mı söyledi? Daha önce hiç iş tecrübesi olmadı, sadece 1-2 sitede editörlük yaptı. Bu sorun çıkarabilir mi? Arkadaşlar buradaki tüm esnafları dolaştık. Adam gibi işçi arayan yok. Bir tane çiçekçi var, adam günde 11 saat çalışmaya haftalık 150 lira diyor. Şaka gibi. Şimdiden güzel cevaplarınız için teşekkür ederim. Hepsini tek, tek değerlendireceğiz. Yaşadığımız şehir Samsun.

İletişim için Whatsapp'tan yazarsanız sevinirim dostlar. Siz cevap yazarken biz hala iş arıyor olacağız. Bu da kuzenimin numarası: 05456726184

Arkadaşlar hiç bir fikri olan yokmu?

Benim kardeşim burger kinge başladı yazın.Her hangi bir vasıf aramıyorlar,aylık 1300+mesai.Yalnız bayağı yoruyorlar.Çevrenizde olan burger king,kfc gibi yerlere sorun soruşturun elaman arayanı çıkar illa ki.

Benim kardeşim burger kinge başladı yazın.Her hangi bir vasıf aramıyorlar,aylık 1300+mesai.Yalnız bayağı yoruyorlar.Çevrenizde olan burger king,kfc gibi yerlere sorun soruşturun elaman arayanı çıkar illa ki.
Yaş sınırı varmı? Şuan arıyoruz bakalım.

Arkadaşlar birde burger kinge başvuracağız ama herhangi bir deneyim yada eğitim istiyormu kuzenim şuan açık lisede son dönemi kaldı bitince mezun olacak ordan üniversiteye gidecek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı