17 Yaş için tarz tavsiyesi

atalay7080

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 17 yaşındayım. Kendine uyan yazlık tarz bulamadım bir türlü . Yaz için tarz önerilerinizi bekliyorum. Kısaca üzerinde yazı resim olan şeyleri seviyorum , dar paça kot hiç giymedim denemek istiyorum uyar mı bilmiyorum. Gözlük kullanıyorum ama 1 hafta sonra lens kullanmaya başlayacağım. Bileklik,saat,kolye vb. Şeyleri kullanmayı severim. Beden olarak s beden kıyafetler giyiyorum. Renk olarak ise kırmızı sarı mavi siyah gri ağırlıklı tercih ediyorum.
Boyum 164 kilom 54 tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bunuda bugün çektim.
IMG_20150622_31775.jpg

Vücuduna ve kilona uygun şeyler giy. Renkler birbirine uyumlu olsun. Burada önemli olan senin hoşuna gitmesi. Sen sevdi isen gerisi önemli değil.

Sana tek bir şey diyeyim. Üstüne giydiğine ayakkabını uydur veya yakın renk bul. Oda olmazsa bağcıklarını değiştir üstüne giydiğine göre olsun. Mesala pantolon olarak jeans bunlar her elbise kaldırır hemen hemen. Eğer pantolo daralttırma yaparsan zayıflığın daha çok çıkar. Bence biraz daha kilo alman gerek. Dar giymek istersen.

Sana tek bir şey diyeyim. Üstüne giydiğine ayakkabını uydur veya yakın renk bul. Oda olmazsa bağcıklarını değiştir üstüne giydiğine göre olsun. Mesala pantolon olarak jeans bunlar her elbise kaldırır hemen hemen. Eğer pantolo daralttırma yaparsan zayıflığın daha çok çıkar. Bence biraz daha kilo alman gerek. Dar giymek istersen.

O kadar da zayıf gözükmüyorum . 54 kilo olmama rağmen kaburgalarım sayılmıyor. Hatta 0.5 kg versem hafif baklavalarım gözükecek diye bilirim.
Dolabıma baktım. Yazlık yok varsada ben beğenmiyorum bu yüzdende yeni bir şeyler alma düşüncesindeyim . Bu kilo boy ve tip olarak bana ne gider sormak istedim . Birde internetten sipariş verebileceğim siteler biliyor musunuz ? Oturduğum yerde lcw den başka bir yer yok açıkçası.

Sağol bro hep bu şekil giyiniyorum. Biraz farklı tarz denemem gerek diye konu açtım . @Silinen üye birde internet tişört vb. Alacağım site biliyor musun ?
İnternetten daha önce alışveriş yapmadım giyim konusunda :) Ancak Tozlu , Markafoni gibi sitelerde erkek bölümü varsa bakabilirsin. Buna ek olarak hepsiburada.com da da bulabilirsin :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı