17 yaşında Coin alınabilecek bir yer var mı?

KaynZ

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Direkt konuya giriyorum. 17 yaşındayım. Elimde 1500 TL para var. Elimde durursa kendimi tutamadan harcayacağım. Hem harcamamak hem de boş boş durmaması için coin almak istiyorum ama her yerde 18 yaş üstü. Coin alabileceğim bir yer var mıdır?

Merhaba. Direkt konuya giriyorum. 17 yaşındayım. Elimde 1500 TL para var. Elimde durursa kendimi tutamadan harcayacağım. Hem harcamamak hem de boş boş durmaması için coin almak istiyorum ama her yerde 18 yaş üstü. Coin alabileceğim bir yer var mıdır?
Yatırım tavsiyesi değildir öncelik ile, eğer 18 yaş diye alamıyor isen BTC,LTC vs. clash.gg gibi (özendirmek için değil) Kumar tarzı bir siteye kayıt olun YASAL olarak daha sonra hesap istemeyen örnek olarak "Exodus" cüzdanına Crypto olarak aktarırsan elinde Crypto para olmuş olur. Fakat sana tavsiyem Dolar ve Euro alman sebebi ise bütün enflasyon ve ekonomi pamuk ipliği gibi Euro ve Dolar'a bağlı olduğu için bir şey kazanmış olmayacaksın fakat paran değerini koruyacak olduğu yerde.

Coin değil de, bu tarz miktarlar için hisse öneririm. Ailenizden birisinin banka hesabından yapabilirsiniz. Ama araştırın, öğrenin öyle yapın.

Geri
Yukarı