Çözüldü 17 yaşında staja gidebilir miyim?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 984
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Selamlar, lise 2'ye gidiyorum ve bilgisayar bölümündeyim. Yaşadığım şehirdeki ağ güvenliği şirketlerini arayıp onlara staja gelebilir miyim diye sorsam sizce beni alırlar mı? Alacağım maaş benim pek umurumda değil, doğrusu maksat tecrübe kazanmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selamlar, lise 2'ye gidiyorum ve bilgisayar bölümündeyim. Yaşadığım şehirdeki ağ güvenliği şirketlerini arayıp onlara staja gelebilir miyim diye sorsam sizce beni alırlar mı? Alacağım maaş benim pek umurumda değil, doğrusu maksat tecrübe kazanmak.
Alabilirler tabi konuşursun sigortanı yapmazlar belki işi öğrenmek için gidersin cep harçlığı verirler. Ben de aynı bölümü okuyup o yaşta öyle staj yapmıştım. :)
Alabilirler tabi konuşursun sigortanı yapmazlar belki işi öğrenmek için gidersin cep harçlığı verirler. Ben de aynı bölümü okuyup o yaşta öyle staj yapmıştım. :)

Çözüm
Alabilirler tabii konuşursun sigortanı yapmazlar belki işi öğrenmek için gidersin cep harçlığı verirler. Ben de aynı bölümü okuyup o yaşta öyle staj yapmıştım. :)

Benim sigorta girişimde var daha önce problem yaşamadım sigorta anlamında sanırım 12 yaşında giriş yapılmıştı. Siz staj yapılacak şirketi nereden buldunuz?

Benim sigorta girişimde var daha önce problem yaşamadım sigorta anlamında sanırım 12 yaşında giriş yapılmıştı. Siz staj yapılacak şirketi nereden buldunuz?
Akrabam bulmuştu ben ısrar etmiştim grafik tasarım ve web yazılımla alakalı bir yerdi. Bayağı oldu şirket gibi değilde daha çok böyle web sitesi yapan bir yerdi. O yüzden sigorta yapmadılar yol yemek ve maaş verdiler cep harçlığı öğrendiklerim yanıma kaldı. :)

Staj son sınıfta yapılmıyor mu?

Son sınıfta yapılıyor fakat o zaman kadar beklemek istemiyorum yaz tatilinde çalışmaya kararlıyım evde oturup oyun oynamak yerine meslek öğrenmek istiyorum daha önce tuğla fab. Çalışmıştım zaten ağır işten korkmuyorum bu tarz saçma işlerde çalışmak yerine bir meslek öğrenmek istiyorum.

Son sınıfta yapılıyor fakat o zaman kadar beklemek istemiyorum yaz tatilinde çalışmaya kararlıyım evde oturup oyun oynamak yerine meslek öğrenmek istiyorum daha önce tuğla fab. Çalışmıştım zaten ağır işten korkmuyorum bu tarz saçma işlerde çalışmak yerine bir meslek öğrenmek istiyorum.

Anladım okuldan bağımsız olarak çalışacaksın şansını dene.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı