17 Yaşından Sonra Boy Ne Kadar Uzar?

Arkadaşlar 17 yaşındayım boyum 175 kilom 63. Baba tarafım biraz kısa ama anne tarafım uzun. Sizce en azından 180 olur muyum ve kaç yaşına kadar uzarım? Her yıl 2 cm uzayıp 20 yaşında 181 olmam mümkün mü? Şu an kalsiyum ve D vitamini ağırlıklı besleniyorum ayrıca güneşe çıkıp 1 saat kadar yürüyüş yapıyorum yani hareketliyim.

Abi ben 17. yaşımı daha doldurmadım boyum 173 } anne boyu 165 baba boyu 168
Acaba 180 olur muyum ben de?? Ben ters asılıyorum 1 haftadır ama baya devam edicem buna ve vitamin A ve Omega 3 takviyesi alıyorum sence bi yararı olur mu? Boyum uzar mı ve senin anne ve babanin boyunu yazabilir misin bi sakıncası yoksa!Türkçem için özür dilerim! Şimdiden çok teşekkürler!

Abi ben 17. yaşımı daha doldurmadım boyum 173 } anne boyu 165 baba boyu 168.
Acaba 180 olur muyum ben de? Ben ters asılıyorum 1 haftadır ama bayağı devam edeceğim buna ve vitamin a ve Omega 3 takviyesi alıyorum sence bir yararı olur mu? Boyum uzar mı ve senin anne ve babanin boyunu yazabilir misin bir sakıncası yoksa! Türkçem için özür dilerim! Şimdiden çok teşekkürler!

Vallahi benim babamla annem 167cm benim boyum 187cm. Hiç korkma daha yolun var uzama ihtimalin kesinlikle olabilir. Hele ki akrabalardan uzun olan varsa genlerin ona çekebilir bende olduğu gibi.

Abi ben 17. yaşımı daha doldurmadım boyum 173 } anne boyu 165 baba boyu 168
Acaba 180 olur muyum ben de?? Ben ters asılıyorum 1 haftadır ama baya devam edicem buna ve vitamin A ve Omega 3 takviyesi alıyorum sence bi yararı olur mu? Boyum uzar mı ve senin anne ve babanin boyunu yazabilir misin bi sakıncası yoksa!Türkçem için özür dilerim! Şimdiden çok teşekkürler!
Biraz zaman geçmiş ama madem sordun cevaplayayım. Benim annem 168 babam 166. Ama anne tarafım uzun. Dayılarımdan birisi benim boyumda yani 183, diğeri 190. Ben de anne tarafına çekmişim. Eğer senin de uzun boylu amca veya dayıların varsa onlara benzeyebilirsin belki.

Reis bende yaş şu an 17 bu ay oldu. boy 1.74 esneme hareketleri yapıyorum annem 1.56 , babam 1.72 ikiside kısa ama dayılarım uzun biri 1.84 biri 1.80, amcam 1.81 yani dayılarım amcam uzun onlar etki ede bilirmi?, 1.80 olurmuyum sence?

Yeni konular

Geri
Yukarı