17 yaşındayım boyum ne kadar uzar?

Merhaba dostlar 17 yaşına gireli 3 ay oldu ve boyum 1.64 aşırı kafaya takıyorum benden küçükler hatta yaşıtım kızlar benden uzun.
Annem 1.45 falan babam 1.72 babamı geçemedim daha. Babamı geçsem yeter 1.75 ideal bana göre ama uzayabilir miyim?
Şu zaman kadar hep yavaş uzadım hiç birden boy atmadim acaba birden atar miyim?
Bu yaştan sonra en fazla 1.68 felan olursun bence, genetiklerindede uzun boy yok çünkü.

Boy ortalaması gayet iyi miş. Ona rağmen sen kısa kalmışsın. Genetik bana saçma gelmeye başladı:D umarım uzarız dostum.

Hocam benim sülalemde kısa pek yok fakat bir anda uzayan çok var. Umarım bende öyle olurum :) her gün düzenli olarak süt ve egzersiz yapıyorum. ne kadar faydası oluyor bilmem fakat yatırım diye düşünüyorum.

Merhaba dostlar 17 yaşına gireli 3 ay oldu ve boyum 1.64 aşırı kafaya takıyorum benden küçükler hatta yaşıtım kızlar benden uzun.
Annem 1.45 falan babam 1.72 babamı geçemedim daha. Babamı geçsem yeter 1.75 ideal bana göre ama uzayabilir miyim?
Şu zaman kadar hep yavaş uzadım hiçbirden boy atmadim acaba birden atar miyim?

Ben 15 yaşındayım. Boyum 174 boyun bir anda uzayabilir. Ben 1,5 yıl önce 167 idim. Bol bol süt ve süt ürünleri, yumurta, kuruyemiş tüket, ben doğduğumdan beri bunları sürekli tüketirim genetik olduğuna inanmam babam 170, annem 167.

Ben 15 yaşındayım. Boyum 174 boyun bir anda uzayabilir. Ben 1,5 yıl önce 167 idim. Bol bol süt ve süt ürünleri, yumurta, kuruyemiş tüket, ben doğduğumdan beri bunları sürekli tüketirim genetik olduğuna inanmam babam 170, annem 167.
Hocam genetik olduğu ap açık ortada, babam 1.86 yaşım 15, bende 1.85'im. Hem beslenmemede dikkat etmem fazla, uyku düzenim desen şu günlerde yerlerde zaten.

Geri
Yukarı