170 günde YKS'de sayısal 150 bin yapılır mı?

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bugüne kadar TYT çalıştım ama netlerim yüksek değil. Biyoloji ve kimya yarısı bitti. Sadece matematikten problemlere kadar bitirdim. Bu saatten sonra günde 8-10 saat çalışmayla sayısal 150 bin yapabilir miyim? Acaba yapan var mı?
Düzenli çalışmak için tavsiye verirseniz çok sevinirim.:)

TYT Netlerim;
Matematik 8D 1Y
Türkçe 20D 4Y
Sosyal 5D 1Y
Fen Bilimleri 3D 1Y (Sadece fizik yapıyorum)

Merhaba arkadaşlar. Bugüne kadar TYT çalıştım ama netlerim yüksek değil. Biyoloji ve kimya yarısı bitti. Sadece matematikten problemlere kadar bitirdim. Bu saatten sonra günde 8-10 saat çalışmayla sayısal 150 bin yapabilir miyim? Acaba yapan var mı?

TYT Netlerim;
Matematik 8D 1Y
Türkçe 20D 4Y
Sosyal 5D 1Y
Yapılabilir gibi çalışmaya devam moralleri yüksek tut.

TYT Netlerim;
Matematik 8D 1Y
Türkçe 20D 4Y
Sosyal 5D 1Y
Tyt %40 ayt %60ını kapsıyor. Ve matematik çok büyük netler getiriyor biliyorsunuz. Tyt matematik anlamadan ayt zaten zor yapılır. Sana önerim 8-9 saat arası uyu ve dershaneye yazilmadiysan yine yazılma çünkü inan orası zaman kaybı uyku duzenin mahvoluyor. Lgsyi kazanmak için gitmiştim 404 aldım eğer gitmeseydim daha yüksek alırdım zaman kaybı. (Biraz dert anlatmış gibi oldu) uzun lafın kısası stres yapma yksden sonra da bu yorum yanıt verirsin umarım merak ediyorum sonucunu vs.

TYT için şu an ne durumdasınız bilmiyorum ama Türkçe ve matematik gerçekten bayağı düşük. Bir sayısalcı için 7.75 net matematik yapmak bayağı kötü diyebilirim. Sınavı kazandıran AYT olacak ama TYT'yi de tabii ki belirli bir seviyeye getirmen iyi olur.

Geri
Yukarı