1700-2200 TL bisiklet önerisi

merteknn

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çankaya,Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo IdeaPad Gaming 3 | Ryzen 7 5800H | RTX 3050 85 Watt | 16 GB 3200 Mhz RAM | WD SN530,SN570 1.5 TB SSD | 120 IPS PANEL.
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bisikletlerden çok anlamıyorum. Bu fiyata bisiklet alınır mı onu da bilmiyorum ama en kalitelisinden en iyisinden bir tane öneri yaparsanız güzel olur. 2200 TL'ye çıkabilirim. Ama 2200'den az olursa çok güzel olur.

Arkadaşlar bisikletlerden çok anlamıyorum. Bu fiyata bisiklet alınır mı onu da bilmiyorum ama en kalitelisinden en iyisinden bir tane öneri yaparsanız güzel olur. 2200 TL'ye çıkabilirim. Ama 2200'den az olursa çok güzel olur.

Ne tür bir bisiklet düşünüyorsunuz ben 3 yıl önce sıfır aldıgım bisiklet dağ bisikletiydi hiç lastiği patlamadı sadece 2 yıl kullandım dağ bisikleti tavsiye ederim ama sizin tercihiniz.

Ne tür bir bisiklet düşünüyorsunuz ben 3 yıl önce sıfır aldıgım bisiklet dağ bisikletiydi hiç lastiği patlamadı sadece 2 yıl kullandım dağ bisikleti tavsiye ederim ama sizin tercihiniz.

Hocam Bianchi veya carraro öneririm. Nerede kullanacağınızı ve hangi amaçla kullanacağınızı belirtirseniz yardımcı olabilirim.

Dağ bisikleti tercih edeceğim. Bizim buralarda gezmek için. Bazı yerlerde asfalt kırık çıkık. Dağ bisikleti iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı