1700 TL kablosuz kulaklık önerisi

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bütçem 1700 lira. FPS oyunları için -çoğunlukla R6- kablosuz kulaklık arıyorum. Açıkçası ASUS ROG hayranlığım var ama şart değil. Zaten bu fiyata ROG bulmak da neredeyse imkansız. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. (RAZER olmazsa sevinirim.)

Son düzenleme:
Herkese merhaba, bütçem 1700 lira. FPS oyunları için -çoğunlukla R6- kablosuz kulaklık arıyorum. Açıkçası ASUS ROG hayranlığım var ama şart değil. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Kusura bakmayın kablosuz yazdığınızı şimdi farkettim, daha farklı alternatifleri de önereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye aslında Void Elite RGB çok hoşuma gitti ancak bazı yerlerde cızırtı sorunu var denmiş. Diğer modeli bilmiyorum, bakacağım. Teşekkür ederim.

Efendim SteelSeries Arctis 5 almalaısınız bende 5 aydır var hiçbir sorunu yok RGB'si çok güzel ve şimdi yeni gelen stteleries sonar özelliği ile adamların yerini resmen görüyorsunuz mikrofonu hiç açmıyorum zaten muazzam ses kalitesi de çok iyi alabilirsiniz

@BerkayZ87 örneğin 1700 liralık bir ürünle 1900 liralık ürün arasında gerçekten ciddi fark varsa sanırım bütçemi artırabilirim.

Efendim SteelSeries Arctis 5 almalaısınız bende 5 aydır var hiçbir sorunu yok RGB'si çok güzel ve şimdi yeni gelen stteleries sonar özelliği ile adamların yerini resmen görüyorsunuz mikrofonu hiç açmıyorum zaten muazzam ses kalitesi de çok iyi alabilirsiniz.

Neden inatla kablolu kulaklık öneriyorsunuz başlığı okumadınız mı?

@BerkayZ87 örneğin 1700 liralık bir ürünle 1900 liralık ürün arasında gerçekten ciddi fark varsa sanırım bütçemi artırabilirim.
HS80 için bütçe arttırmaya değeceğini düşünüyorum. Şuraya incelemelerini de bırakayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu incelemede BlackShark V2 Pro ve Arctis 7+ ile kıyaslanmış;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı