1700 TL monitör önerisi

KroziWorld

Hectopat
Bunun hakkında çok konu var ancak güncel olması açısından birkaç monitör önerir misiniz? (24" , 144hz , 1ms , sanırım oyun için en iyisi VA olduğu için VA panel)

Bunun hakkında çok konu var ancak güncel olması açısından birkaç monitör önerir misiniz? (24" , 144hz , 1ms , sanırım oyun için en iyisi VA olduğu için VA panel)

Eğer çok rekabetçi bir oyuncu değilseniz TN almanızı önermiyorum. VA gayet yeterli olacaktır. Çoğunlukla Single Player oyuncusu iseniz de direk IPS almanızı öneririm.

Eğer çok rekabetçi bir oyuncu değilseniz TN almanızı önermiyorum. VA gayet yeterli olacaktır. Çoğunlukla Single Player oyuncusu iseniz de direk IPS almanızı öneririm.
Genelde valorant , GTA , csgo , F1 gibi oyunlar oynuyorum ve oynayacağım inşallah. Sanırım en iyi tercih VA olacak.

FPS" oyunları için en iyisi TN panel.
Renkleri en canlı gösteren IPS panel, hikayeli oyun dizi film için önerilir.
VA ise ikisinin ortası gibi ama pek tavsiye edilmez.
Sabahtan akşama kadar ranked FPS oyunları kasmıyorsan e sporcu olma hayalin yoksa IPS panel öneririm.
AOC 24G2U monitörü güzel ve kronik sorunu yoktur. Kendimde kullanıyorum. FPS oyunları oynuyorum ve akıcı.

Bu ürün ölü piksel çıkma garantili. :)
sırf MSI diye önermeyin artık, yalvarırım.

Yani o çoğu ürün de biraz şans işi yorumları okursanız bunu görebilirsiniz. Bazılarında çıkmış bazılarında çıkmamış. Haklı olarak işi şansa bırakmayın demişiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı