1700 TL monitör tavsiyesi

C24G1 Alma ışık sızması var.

87WqBms.jpg

C24G1 Alma ışık sızması var.

Eki Görüntüle 1024613
Fotoğrafı normal modda çektiyseniz eğer bence çok dert edilecek bir durum yok.

Eğer masanız genişse bu modele bakabilirsiniz. 1 ms GtG tepki süresi, %99 sRGB, HDR 10 ve FreeSync Premium gibi özellikleri var.

Eğer masanız genişse bu modele bakabilirsiniz. 1 ms GtG tepki süresi, %99 sRGB, HDR 10 ve FreeSync Premium gibi özellikleri var.
Çok iyi monitör.

Fotoğrafı ben çekmedim, bunun gibi bir sürü foto var bakarsan görebilirsin.

Fotoğrafı ben çekmedim, bunun gibi bir sürü foto var bakarsan görebilirsin.
Hocam IPS ışık sızması yazdığınız zaman laptop ekranları olsun harici monitörler olsun bir çok sorun yaşayan oluyor. Sıfır ışık sızması diye bir şey en azından IPS monitörler için yok. Ha şansa denk gelir, öpüp başınıza koyun şükür namazı kılın derim. Bazı modellerde fazladır bazı modellerde azdır ancak şunda hiç yok diyemezsiniz. Oyun oynarken, film izlerken rahatsız etmiyorsa, ölü piksel yoksa o monitör benim için yeterlidir. Ayrıca ince çerçeve ve kavisli olması durumu da bu ihtimali arttırır.

@LaMorte Attığınız model de %99 sRGB diye biliyorum, neden azımsadınız anlayamadım. Attığınız monitör VA panel, kontrast oranı yüksek evet ama 4 ms GtG tepki süresine sahip. Benim önerdiğim flat, bu curved. Benim gözümde tek artısı 165Hz olması. HDR yok, swivel yok, pivot yok. Doğrusu 1500r kavis oranına sahip bir monitör alacak olsam bu en 27 inç olurdu. Tabi alacak arkadaşın beklentisi nedir, bilemiyorum. Bana hitap etmeyen bir ürün başkası için eşsiz olabilir..

Geri
Yukarı