1700 TL oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
1700

Eyls

Femtopat
Daha fazla  
150 boyunda 45 kilo bir kızım. Boyuma uygun 1700 TL'yi aşmayan bir oyuncu koltuğu arıyorum. Nerede baktıysam hep 1.80 insanlara göre yapılmış. Artık delireceğim. Kendime göre bir şey bulamıyorum. Çok rahat bir ofis koltuğu da olabilir. Yeni fikirlere açığım.

Bence koltuğun uzun olması değil de kısa olması kötü. Uzun boy için olanları kullanıp da nasıl bir sıkıntı gördünüz? Normalde önerim bu ama bu da 1.70 1.90 arası için uygun sanırım.

Bence koltuğun uzun olması değil de kısa olması kötü. Uzun boy için olanları kullanıp da nasıl bir sıkıntı gördünüz? Normalde önerim bu ama bu da 1.70 1.90 arası için uygun sanırım.

Şöyle ki içine gömülüyorum koltukların. Ancak diyorsanız ki boyu fark etmez siz alın, o şekilde de düşünebilirim. Ben boyuma uygun olursa daha rahat olurum diye düşünmüştüm -boyun koyma yeri vs sayesinde-. Ama çok bir tecrübem olmadığı için danışmak istedim.

Boyun koymak için olan yastık aşağıya doğru indirilebiliyor. Koltuk konusunda çok bilgili olmadığım için kesin bir şey söylemem zor ama bir koltuğu denemeden almak çok riskli, herkes iyi der siz oturduğunuzda aşırı rahatsız hissedersiniz mesela.

Boyun koymak için olan yastık aşağıya doğru indirilebiliyor. Koltuk konusunda çok bilgili olmadığım için kesin bir şey söylemem zor ama bir koltuğu denemeden almak çok riskli, herkes iyi der siz oturduğunuzda aşırı rahatsız hissedersiniz mesela.
Pandemiden dolayı dışarı alışverişe çıkamıyorum. Evim avmlere uzak konumda. Bu yüzden internet alışverişine güvenmem gerekiyor maalesef. Fikirleriniz için çok teşekkürler yine de :)

Geri
Yukarı