1700 TL'ye Klavye, Fare ve Kulaklık Önerisi

Olga666

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, bana maksimum 700 TL'ye Türkçe Q klavye, maksimum 700 TL kulaklık, maksimum 300 TL mouse önerir misiniz (kablosuz olması şart)? Sürekli FPS oyunları oynuyorum. Bir de klavyeden 100 TL kısıp kulaklık 800 ya da kulaklık 600 TL, klavye 800TL vb. şeyler yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli FPS oyunları oynuyorum.
Refleks ile fareyi hızlı çevirmenizi gerektirecek oyunlar da varsa kablosuz fareye 300 TL bütçe ayırmanızı önermem.

Kulaklık konusunda çok bir bilgim yok, başka arkadaşlar da önerilerini sunarsa çok daha iyi olacaktır.

Klavye bilgim yok açıkçası.

Mouse için 300 biraz yetersiz, Logitech G305 ve G603 öneririm. SteelSeries'in yeni Rival kablosuz mouselarını da övüyorlar.

Kulaklık için ya HyperX ya da SteelSeries Arctis. Arctis'lerin çok rahat olduğu söyleniyor. HyperX'lerin de sesini öven arkadaşlarım var.

ilk önce kablosuz bir mouse için 300tl bence yetersiz en ucuz bunu bulabildim
Steelseries Rival 3 RGB Kablosuz Gaming Mouse | ITOPYA

klavye olarak ben aynı ürünün rgb olan modelini kullanıyorum arada ki tek fark rgb olduğu için sana bunu öneririm ama rgb olanını istersen logitech g512 yazıp bulabilirsin
Logitech G413 Romer-G Switch Türkçe Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

kulaklıkta corsairin void serisini öneririm (bende aynı ürünü kullanıyorum)
Corsair Void Elite RGB 7.1 Surround Beyaz Gaming Kulaklık | ITOPYA

wireless bir kulaklık istiyorsan da bunu öneririm

https://www.hepsiburada.com/hyperx-...ng-kulaklik-pc-hhss1c-ba-bk-g-p-HBV00000U35EJ

Geri
Yukarı