17000 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
17000

Göktürk Geren

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, üniversite öğrencisiyim ve kendime gaming laptop arıyorum. Bütçem 17.000 TL. RTX 3050 ve 16 GB RAM istiyorum, mümkünse AMD işlemci olursa harika olur pilde kullanıma da ihtiyacım olacağı için.

Kasa kalitesi ve soğutma performansı olarak üzmeyecek modeller aradım fakat sizin de fikrinizi almak isterim. Şu ana kadar Dell G15, Lenovo Ideapad Gaming 3 ve Acer Nitro 5 (kasası üzüyor) arasında kaldım. Bu modeller hakkında fikrini ve tecrübesini paylaşmak isteyen ya da yeni model tavsiyesi vermek isteyenlere şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba dostlar, üniversite öğrencisiyim ve kendime Gaming laptop arıyorum. Bütçem 17.000 TL. RTX 3050 ve 16 GB RAM istiyorum, mümkünse AMD işlemci olursa harika olur pilde kullanıma da ihtiyacım olacağı için.

Kasa kalitesi ve soğutma performansı olarak üzmeyecek modeller aradım fakat sizin de fikrinizi almak isterim. Şu ana kadar Dell G15, Lenovo Ideapad Gaming 3 ve Acer Nitro 5 (kasası üzüyor) arasında kaldım. Bu modeller hakkında fikrini ve tecrübesini paylaşmak isteyen ya da yeni model tavsiyesi vermek isteyenlere şimdiden teşekkür ederim.

17 bin değil ama bunu alırsan çok rahat her şeyi yaparsın https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ilir-bilgisayar-p-HBCV00000C9Z3P?magaza=GÜZEY

Merhaba bu konuya bir göz at derim belki anlaşırsın arkadaşla :)

Yeni konular

Geri
Yukarı