17000 TL laptop önerisi

orucbey

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar böyle internet ortamından bir şeyler almaya son zamanlarda çekiniyorum. Onun için bunun hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum.

Arkadaşlar böyle internet ortamından bir şeyler almaya son zamanlarda çekiniyorum. Onun için bunun hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum.

Ben şahsen bu bütçede 10750H tercih etmezdim. 16k 17k az para değil hocam. Ayrıca Full HD bilgisayar için 3060 gayet yeterli diye düşünüyorum. 3070 alıp 2K ekran almamak da pek mantıklı gelmedi.

Gereksiz bir ön yargı. En fazla garantiden sorun çıkartırlar biraz(İtopya vs) veya kargo kırık gelir. Kırık gelirse tutanak tutturursunuz değiştirirler. İnternet ormanını eleyince laptop almak için fazla seçenek kalmıyor.

Böyle bir bilgisayarı özelliklerini incelediğimizde uygun bir oyun ve programlama için kullanılacak bir laptop mudur ? Düşüncelerinizi belirtir misiniz lütfen?
laptop şartmı yoksa masaüstüde olabilir mi eğer laptop ise bu olabilir https://www.itopya.com/msi-katana-g...6-4gb-1tb-ssd-173-fhd-144hz-freedos-notebook/

Yeni konular

Geri
Yukarı