17000TL laptop önerisi

Kredi kartıyla mı alacaksın banka kartıyla mı?
Muhtemelen banka kartıyla hocam. Ama yurt dışı ürünleri için sorun çıkaracaksa bir çözüm yolu bulabilirim.
Sevgilimi öneririm.

Sevgilim:

15.6 inch olduğunun farkındayım.
Razer'ın ürünleri genel olarak çok pahalı oluyor hocam, yurt dışında bile böyle. Ancak öneriniz için teşekkür ederim.
https://www.amazon.com/i7-10870H-GeForce-Backlit-Keyboard-Windows/dp/B08SMPN3T3 Güzel duruyor ama panel sorunu olan modellerdendi sanırım.
Vaybe size laptop önermek genelde laptop önerirdim nasıl veya sorunlu mu diye etiketlersm.

Özellikleri düşük kalmamış mı ?
2020 modeli bu hocam, alınması için pek bir sebep yok.
İlla bilmediğim modeller vardır hocam, akıl akıldan üstündür.

Hocam, Legion aramaktan bildirimlere bile bakmamışım 😃

İtopya ile uğraşır mısınız bilmem ama İtopya ile Ebrar Bilgisayar'dan da olabilir sanırım. (Ebrar'ın mağazası vardı diye biliyorum ama emin değilim. Kontrol edeceğim şimdi.)

Bi' an bütçeyi görünce şaşırmadım değil, ben teşekkür ederim hocam :)

Muhtemelen banka kartıyla hocam. Ama yurt dışı ürünleri için sorun çıkaracaksa bir çözüm yolu bulabilirim.
Çıkarır hocam. Banka kartlarında tek seferli harcama limitini 10.000 TL üstüne çıkarmıyorlar. Ziraat'in de kapılarına dayandım Kuveyt'in de, artmaz dediler. Hiçbir banka da arttırmaz dediler. Türkiye'den alırken sorun olmaz, havale veya çift kart şeklinde alabilirsin ama yurt dışından alırken 10.000 TL sınır olur. İstersen emin olmak için sen de arayıp sor müşteri hizmetlerini ama ben arttıramadım hiçbir türlü.

Çıkarır hocam. Banka kartlarında tek seferli harcama limitini 10.000 TL üstüne çıkarmıyorlar. Ziraat'in de kapılarına dayandım Kuveyt'in de, artmaz dediler. Hiçbir banka da arttırmaz dediler. Türkiye'den alırken sorun olmaz, havale veya çift kart şeklinde alabilirsin ama yurt dışından alırken 10.000 TL sınır olur. İstersen emin olmak için sen de arayıp sor müşteri hizmetlerini ama ben arttıramadım hiçbir türlü.
Gerekecekse kredi kartı kullanırım hocam, modelin içime sinmesi yeterli 😁
Hocam zaten önerilmiş ama ben yine de söyleyeyim. Aorus 15G en mantıklısı bence. Ben olsam kesinlikle 15G tercih ederdim ama 17" istediğiniz için Tulpar daha mantıklı olabilir.
Ama 3070😖😖

Razer'ın ürünleri genel olarak çok pahalı oluyor hocam, yurt dışında bile böyle. Ancak öneriniz için teşekkür ederim.

2020 modeli bu hocam, alınması için pek bir sebep yok.
İlla bilmediğim modeller vardır hocam, akıl akıldan üstündür.
Ben 3060 görmüşüm kusura bakmayın. Dalgınlık. Ben hala Tulpar v21.6 alınabilir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı