17000TL laptop önerisi

OnePlus 8 Pro alın geçin dememek için zor tutuyorum kendimi kaç saattir. 9 da bekleyebilirsiniz.
Zenfone 5 ile idare ediyorum hocam, yetiyor gibi bana.
Tabii orasını bilemem hocam. Daha önce alış veriş yapmadığım için. Orasını siz bilirsiniz.
Ama böyle olunca da insanın içine sinmiyor işte. Garantilik bir durumda Gigabyte servisiyle iletişime geçecekseniz mantıklı olabilir hocam. Tabii sizin bileceğiniz iş :)
Servisle bir problem yaşayacağımı düşünmüyorum ama İtopya'ya para kazandırmamak istiyorum.

Hocam artık hangisine karar verirseniz aldığınız zaman incelemesi gelir değil mi? İtopya konusunda sonuna kadar haklısınız özellikle satış sonrası destekleri berbat forumda kaç kere denk geldim ama cihaz harbi güzelmiş Akakçe'den baktım ama en ucuz 21.5k diye gösteriyordu.

Hocam artık hangisine karar verirseniz aldığınız zaman incelemesi gelir değil mi? İtopya konusunda sonuna kadar haklısınız özellikle satış sonrası destekleri berbat forumda kaç kere denk geldim ama cihaz harbi güzelmiş Akakçe'den baktım ama en ucuz 21.5k diye gösteriyordu.
Gelir hocam, suyunu bile çıkartacağım.

Hocalarım az önce boş yapmıştım da ben, anladınız da sonradan gerçi. Başta alamamanıza, hatta telefon modeli hakında şüpheye düşmenize şaşırdım. İlgilenmeseniz de bilirsiniz diye düşünmüştüm. Laptop tavsiyesindekiler baya farklı insanlarmış :) Bilinmemesine şaşırdım.

Servisle bir problem yaşayacağımı düşünmüyorum ama İtopya'ya para kazandırmamak istiyorum.
İtopya ya para kazandırmamak istemenizi anlıyorum satış sonrası destek diye bir şey yok ama ben olsam böyle bir ürünü kaçırmazdım şuan favorim Gigabyte.

Geri
Yukarı