17000TL laptop önerisi

İtopyakonusunda sonuna kadar haklısınız özellikle satış sonrası destekleri berbat. Forumda kaç kere denk geldim ama cihaz harbi güzelmiş. Akakçe'den baktım ama en ucuz 21.5k diye gösteriyordu.
Evet hocam, maalesef İtopya öyle ama bu 240 Hz cihaz da 15.800 civarına geliyor. Açıkçası @Dark Lord of the Sith hocam için çok zor bir karar. Sürenin az olması da cabası :(

Evet, yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim. Birkaç gün içine kararı vermeyi düşünüyorum. Yurt dışından olursa 15K barajını geçebileceğimi düşünmüyorum ancak aklınızda bir model varsa çekinmeden söyleyin.
15K-19K arasında olan önerilerinize açığım.
Aradığım şeyler şunlar:
-Tercihen 17".
-MUX olsa çok güzel olur.

Göz gezdirdiğim modeller şunlar:

@Ramazan Ö hocama teşekkür ediyorum buradan, şirket aracılığıyla verginin düşürülebileceğini söyledi bana.

Hocam size soru sordum öneri aldım bu kadar bilgilisiniz inanın şuraya Monster koymanızı sindiremiyorum, neden MSI ASUS Lenovo gibi markalara hakimken Monster tercihi koydunuz

Hocalarım az önce boş yapmıştım da ben, anladınız da sonradan gerçi. Başta alamamanıza, hatta telefon modeli hakında şüpheye düşmenize şaşırdım. İlgilenmeseniz de bilirsiniz diye düşünmüştüm. Laptop tavsiyesindekiler baya farklı insanlarmış :) Bilinmemesine şaşırdım.
Ben sizin demek istediğinizi anladım hocam :D
İtopya ya para kazandırmamak istemenizi anlıyorum satış sonrası destek diye bir şey yok ama ben olsam böyle bir ürünü kaçırmazdım şu an favorim Gigabyte.
Evet hocam, maalesef İtopya öyle ama bu 240 Hz cihaz da 15.800 civarına geliyor. Açıkçası @Dark Lord of the Sith hocam için çok zor bir karar. Sürenin az olması da cabası :(
Hocam İtopya kötü bir firma haklısınız ama bu fiyata kaçmaz bence.
Biraz göz atarım incelemelerine ama pek düşünmüyorum İtopya'dan almayı.
Şimdi bu kadar çıkmışken 1 TB SSD şart o haliyle de v21.6 20.000'i geçiyor. Bütçen yetecek mi almaya v21.6? Ayrıca hep söylüyorum tamam iyi hoş cihaz severek kullanıyorum ama 20.000 edeceğini düşünmüyorum.
Bilemiyorum, 21.6 biraz ekstrem duruyor. O yüzden T5 V21.5'i de koydum, 3070'li alayım almışken diye. SSD'yi sonradan eklerim, o konuda sıkıntı olmaz.
Hocam size soru sordum öneri aldım bu kadar bilgilisiniz inanın şuraya Monster koymanızı sindiremiyorum, neden MSI ASUS Lenovo gibi markalara hakimken Monster tercihi koydunuz
İyi modeller hocam bunlar. Keşke ASUS, Lenovo, MSI gibi markaların güzel modelleri bu fiyatlara gelse ama namussuzlar getirmiyorlar.

Monster ın da kaliteli ürünleri var. Hemen aklınıza Abra serisi gelmesin.

Ben sizin demek istediğinizi anladım hocam :D

Biraz göz atarım incelemelerine ama pek düşünmüyorum İtopya'dan almayı.

Bilemiyorum, 21.6 biraz ekstrem duruyor. O yüzden T5 v21.5'i de koydum, 3070'li alayım almışken diye. SSD'yi sonradan eklerim, o konuda sıkıntı olmaz.

İyi modeller hocam bunlar. Keşke ASUS, Lenovo, MSI gibi markaların güzel modelleri bu fiyatlara gelse ama namussuzlar getirmiyorlar.

Umarım problemlemsiz temiz bir cihaza denk gelirsiniz🙏

Açıkçası 3070 için bütçeni en az 3K zorlaman lazım. Bu kadar çıkmışken 15' olmaz. Üstelik T5 T7'den daha fazla ısınıyor daha küçük olduğundan. GPU tarafında 80 görüyorum T7 ile T5 da 83 84 görür rahatlıkla. Zaten 15K'lardan çıktın. Para senin paran bir şey diyemem tabi ama bence çok daha iyi bir 3060'li cihaz al keyfine bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı