17000TL laptop önerisi

Umarım problemlemsiz temiz bir cihaza denk gelirsiniz🙏
Teşekkür ederim hocam 😍
Açıkçası 3070 için bütçeni en az 3K zorlaman lazım. Bu kadar çıkmışken 15' olmaz. Üstelik T5 T7'den daha fazla ısınıyor daha küçük olduğundan. GPU tarafında 80 görüyorum T7 ile T5 da 83 84 görür rahatlıkla. Zaten 15K'lardan çıktın. Para senin paran bir şey diyemem tabi ama bence çok daha iyi bir 3060'li cihaz al keyfine bak.
Normal fiyatlardan %18 düşüyorum vergi olayı yüzünden. Bilemedim şimdi. Kullanan biriyle konuşmak lazım T5 V21.5'i. Bu kadar çıkmışken 3070 almadan da bırakmak istemiyorum.
Hocam hazirana kadar bekleyip Legion 5 15acH6H alın. Memnun kalacağınıza eminim eminim eminim.
Biraz daha beklersem kafayı yerim hocam :D 5 aydır bekliyorum.

Evet, şunları görünce tekrar düşündüm de. Efsanevi bir indirim olmadıktan sonra -ki o da zor gibi- bence de bunlara kuruş kazandırmamak lazım.
Bunun 15.6inç hali 11 civarıydı dolar 8'e fırlamadan önce. Tam alacaktım, sabah alayım dedim... Fiyat 14 bin oldu.

Teşekkür ederim hocam 😍

Normal fiyatlardan %18 düşüyorum vergi olayı yüzünden. Bilemedim şimdi. Kullanan biriyle konuşmak lazım T5 V21.5'i. Bu kadar çıkmışken 3070 almadan da bırakmak istemiyorum.

Hocam az daha bekleyin mars durağına uğrayacaklar. Şaka bir yana gelmiyor babam gelmiyor. Bezdum da bezdum.

Teşekkür ederim hocam 😍

Normal fiyatlardan %18 düşüyorum vergi olayı yüzünden. Bilemedim şimdi. Kullanan biriyle konuşmak lazım T5 v21.5'i. Bu kadar çıkmışken 3070 almadan da bırakmak istemiyorum.

Hocam bu arada 21.6 3070'li ile ilgili bir video vardı şikayet isterseniz link atarım.

Teşekkür ederim hocam 😍

Normal fiyatlardan %18 düşüyorum vergi olayı yüzünden. Bilemedim şimdi. Kullanan biriyle konuşmak lazım T5 v21.5'i. Bu kadar çıkmışken 3070 almadan da bırakmak istemiyorum.

Hocam şimdi bir de Monster'ın teknik servisi var. Monster alın bitsin bence.

Geri
Yukarı