17000TL laptop önerisi

O zaman Lenovo Legion Pro ları bekleyin bütçeniz iyi ki zaten öyle yapıyorsunuz diye düşünüyorum.
Aynen öyle hocam, Legion Pro'ları bekliyorum. Artık onlarda kötü çıkarsa ROG yada MSI alıp geçeceğim. Yetti artık :D.

Almışken en iyisini istiyor insan. Ben 1050 ile 50 FPS low oynuyorum 🙁
Kesinlikle katılıyorum hocam, 520MX var bende de. Şöyle güzel, F/P bir ürün alayım, yıllarca güzel bir şekilde keyfime bakayım diyorum. Doğru düzgün model de denk gelmiyor, işin içine kasa kalitesi falan da giriyor. Var oğlu var. @Ryota hocamın da dediği gibi dolar da artışta. Artık Allah herkese sabır versin, hayırlısı olsun.
Hocam bütçe artıyor seçenekler artıyor, bütçe azalıyor seçenekler azalıyor. Aynı zamanda insanlar bütçe az iken seçeneklerin çok olmasını istiyor, bütçe çok iken seçeneklerin az olmasını istiyor... İnsan işte hocam...
Siz de çok haklısınız hocam. :)

Kesinlikle katılıyorum hocam, 520MX var bende de. Şöyle güzel, F/P bir ürün alayım, yıllarca güzel bir şekilde keyfime bakayım diyorum. Doğru düzgün model de denk gelmiyor, işin içine kasa kalitesi falan da giriyor. Var oğlu var. @Ryota hocamın da dediği gibi dolar da artışta. Artık Allah herkese sabır versin, hayırlısı olsun.

Siz de çok haklısınız hocam. :)
Parayı dövize koyup stok beklemek lazım hocam. İnşallah herkese nasip olur.

Geri
Yukarı