17000TL laptop tavsiyesi

Bütçe
17000
Örnek olarak verdim sadece. Ayrıca kalan parçaları nasıl istediğinizi de yazarsanız daha kolay olur. (işlemci, ekran kartı vs.)
Edit: Şimdi fark ettim fiyat yükselmiş.

Valorant oynuyorum benim için işlemci çok önemli ekran kartı da 3050 ve 3050 Ti olabilir ama onda da darboğaz sıkıntısı varmış sanırım VRAM'den dolayı.

Valorant oynuyorum benim için işlemci çok önemli ekran kartı da 3050 ve 3050 Ti olabilir ama onda da darboğaz sıkıntısı varmış sanırım VRAM'den dolayı.

En fazla 19k olabilir dediğin için bunu bulabildim (500 TL aşıyor bütçeyi haberi olsun) RAM biraz az kalıyor ama kendin yükseltebilirsin 16 GB'a istersen.

En fazla 19k olabilir dediğin için bunu bulabildim (500 TL aşıyor bütçeyi haberi olsun) RAM biraz az kalıyor ama kendin yükseltebilirsin 16 GB'a istersen.

Abra sakın almayın hocam kronik ısınma sorunlu Tulpar ve üstünde yok sadece. @Artoria Pendragon

Pardon ekleme yapacağım tongfang imiş bunlar kusura bakmayın. Alınır.

Ayrıca bu bilgisayara da göz gezdirebilirsiniz.

Edit: Öncelikle özür diliyorum yanlış linki atmışım. Normalde atacağım link bu olacaktı: https://www.hepsiburada.com/monster...44-hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000ANG4V

Son düzenleme:

Geri
Yukarı