175 boy 75 kilo için oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2500-3000

archeaux

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, derilerin yaz kış rahatsız ettiği konusunda çok fazla geri dönüş var bu konudaki fikriniz nedir?
Masamın yüksekliği 70-75cm civarı olacak. Buna göre belirttiğim fiyat limitinde oturulan sünger kısım nispeten rakiplerine göre kalın olup kol kısmı da rahat olan tavsiyeniz var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Xdrive akdeniz modelini önerebilirim 6 Aralık'tan bu yana kullanıyorum siyah deri modelini 183 cm 75 kg olarak gayet rahat. son 2 haftadır 26-28 derece oda sıcaklığında terlemeden rahat rahat oturabiliyorum.
Not: Aşırı terleyen biri değilim.

Xdrive akdeniz modelini önerebilirim 6 Aralık'tan bu yana kullanıyorum siyah deri modelini 183 cm 75 kg olarak gayet rahat. son 2 haftadır 26-28 derece oda sıcaklığında terlemeden rahat rahat oturabiliyorum.
yazın çok terletirse de ufak bi kumaş örterim en kötü. Fiyat performans açısından araştırdınız mı zamanında
Fiyatına göre peşine 9 taksit nasıl sizce
Kullanıyor musunuz? Nasıl hissiyatı

Dosya Ekleri

• 6D9A6FDC-6E43-43C2-AE8A-5819B2045660.png
    6D9A6FDC-6E43-43C2-AE8A-5819B2045660.png
    288,7 KB · Görüntüleme: 57
Hocam zamanında fiyat araştırması yaptık abimle o da benimle aynı boy kiloda aşağı yukarı. F/P olarak alınabilecek en iyisiydi kampanya vardı normalde 1900-2000 TL aralığındaydı. ilk siparişten sonra 2. yi alalım mı almayalım mı kararsız kaldık ben eski tekerlekli ofis koltuğunda oturuyordum bunu abime almıştık normalde, sonra belimi incittim abim sağolsun sen kullan dedi onada şu an Altay profesyonel bakıyoruz ama fiyatlar uçtu maalesef :(
koltuk.png

yazın çok terletirse de ufak bi kumaş örterim en kötü. Fiyat performans açısından araştırdınız mı zamanında

Fiyatına göre peşine 9 taksit nasıl sizce

Kullanıyor musunuz? Nasıl hissiyatı
Peşin fiyatına 9 taksit gayet makul bence. Xdrive kendi mağazında neredeyse bütün ürünleri deneme fırsatım oldu en son çıkarılan altay profesyonel de kaldı aklım bu kadar rahat bir koltuğa oturmadım ben hayatım boyunca. Abartmadan söylüyorum 10 saatten fazla hiç kıpırdamadan oturabilirsiniz :D
Hawk bence en iyisi koltuk konusunda çok memnun olan var.
Evet son zamanlarda Hawk baya ün yaptı deneme fırsatım olmadı o yüzden bişey diyemiyorum.

Peşin fiyatına 9 taksit gayet makul bence. Xdrive kendi mağazında neredeyse bütün ürünleri deneme fırsatım oldu en son çıkarılan altay profesyonel de kaldı aklım bu kadar rahat bir koltuğa oturmadım ben hayatım boyunca. Abartmadan söylüyorum 10 saatten fazla hiç kıpırdamadan oturabilirsiniz :D

Evet son zamanlarda Hawk baya ün yaptı deneme fırsatım olmadı o yüzden bişey diyemiyorum.
kumaşla deri arasında kaldım, kullananların yorum yapması lazım. Siz deride yaz veya kış problem yaşadınız mı?

Xdrive ankara mağaza sahibiyle konuştuğumda derinin mantıklı olduğunu temizliğinin daha kolay olduğunu söylemişti. Deride yırtılma deforme olduğunda kumaştan daha kötü görünmez mi çorap söküğü gibi arkası gelmez mi dediğimde, kolay kolay 3-5 yılda eskiyip yırtalacak bir deri değil çoğu premium araçlardaki deri koltuk gibi benzetmesini yaptı ve 10-15 yıl bir fiil kullanırsan belki deformeler başlar dedi.

Xdrive ankara mağaza sahibiyle konuştuğumda derinin mantıklı olduğunu temizliğinin daha kolay olduğunu söylemişti. Deride yırtılma deforme olduğunda kumaştan daha kötü görünmez mi çorap söküğü gibi arkası gelmez mi dediğimde, kolay kolay 3-5 yılda eskiyip yırtalacak bir deri değil çoğu premium araçlardaki deri koltuk gibi benzetmesini yaptı ve 10-15 yıl bir fiil kullanırsan belki deformeler başlar dedi.
Deri tamirleri de basit aslında bakıma verilince düzeltiyolar 3-4 seneliği bide oturma kısmı yenilenir belki çok çökerse. Benim demek istediğim kışın soğuk yazın sıcak muhabbeti rahatsız ediyo mu? Ondan kumaşa yönelmek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı