175 boy 75 kilo için oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2500-3000
Deri tamirleri de basit aslında bakıma verilince düzeltiyolar 3-4 seneliği bide oturma kısmı yenilenir belki çok çökerse. Benim demek istediğim kışın soğuk yazın sıcak muhabbeti rahatsız ediyo mu? Ondan kumaşa yönelmek istedim.
Hayır o konuda kışın hiç rahatsız etmedi beni. belki ilk 10-15 saniye soğuk geliyo sonra hemen normale dönüyor. oturma kısmında da öyle çökme de kolay kolay olmaz diyolar süresini bilemem ama süngerin dansesi normalden yüksek.

Hayır o konuda kışın hiç rahatsız etmedi beni. belki ilk 10-15 saniye soğuk geliyo sonra hemen normale dönüyor. oturma kısmında da öyle çökme de kolay kolay olmaz diyolar süresini bilemem ama süngerin dansesi normalden yüksek.
Teşekkürler
Tek okuduğum bu derililerin en ucuzu suni deri o da yarım saatte terletiyor, delikli normal deriler de ucuzu 2400se onlar 4 binmiş yani.. arada kaldım sanırım hawk kumaşlıyı tercih edicem
@chaoo

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı