175 TL'ye kadar Router önerisi

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
Xiaomi olanını kullanıyorum. 2. Wi-Fi olarak kullanacaksanız sıkıntısız çalışır. 5 GHz Wi-Fi desteği de var. Modem (router) olarak kullanacaksanız cihaza OpenWRT kurmanız gerekir veya düz Wi-Fi ap (2. Wi-Fi) olarak kullanacaksanız da OpenWRT öneririm. Orijinal Xiaomi yazılımının vlan desteği yok. OpenWRT ile Wi-Fi ap olarak 3 aydır kullanıyorum bi sıkıntısını görmedim.

Edit: Xiaomi Mi Router 4A Giga

Xiaomi olanını kullanıyorum. 2. Wi-Fi olarak kullanacaksanız sıkıntısız çalışır. 5 GHz Wi-Fi desteği de var. Modem (router) olarak kullanacaksanız cihaza OpenWRT kurmanız gerekir veya düz Wi-Fi ap (2. Wi-Fi) olarak kullanacaksanız da OpenWRT öneririm. Orijinal Xiaomi yazılımının vlan desteği yok. OpenWRT ile Wi-Fi ap olarak 3 aydır kullanıyorum bi sıkıntısını görmedim.
Kablolu gelen bir interneti, kablosuz olarak eve dağıtacağım hocam.

İkinci attığınız güzel lakin onun bir de Giga sürümü var portları 1Gbps veri aktarım hızına ve daha yüksek RAM'e sahip, onu öneririm.

Kablolu gelen bir interneti, kablosuz olarak eve dağıtacağım hocam.

Kablolu Wi-Fi repeater modunu seçip uğraşmadan kullanabilirsiniz o zaman mi router 4A'yı.

Neden Router değil de bunu almalıyım peki? Evimde şuan bir tane Router kullanıyorum. Sinyal kalitesi kötü olduğu için değiştirmek istiyorum.
Kablolu Wi-Fi repeater modunu seçip uğraşmadan kullanabilirsiniz o zaman mi router 4A'yı.
TP-Link olan ile Xiaomi arasında kaldım aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı