1750 TL akıllı saat önerisi

Quboy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar.
Saat almaya karar verdim ve almışken de akıllı saat alayım en azından ufak tefek işlerimi buradan hallederim dedim.
Biraz araştırma yaptım ve 1750TL bütçe ile birkaç model etrafında duruyorum şu anda. Sizden isteğim bu modellerden kullanan varsa artı ve eksilerini yazması.
Başlıca istediğim özellikler şunlar:
-Android telefon kullanıyorum ve kesinlikle Apple telefona veya akıllı saatine geçmek gibi bir niyetim yok.
-Akıllı saatlerdeki spor, egzersiz ve sağlık uygulamaları benim için tercih sebebi değildir. Olsa da olur olmasa da.
-Gelen aramaya cevap verebilecek, reddedebilecek, sessize alabilecek veya hızlı cevap verebilecek olursa çok iyi olur.
-SMS ve WhatsApp bildirimlerine cevap verebilirse iyi olur.
-Google asistan, e-posta, takvim, hava durumu, Spotify gibi günlük hayatta çokça kullandığımız uygulamaları açabilmeli.
-Suya ve toza karşı dayanıklılık da çalıştığım sektörden dolayı önemli.
Düşündüğüm modeller:
  • Samsung Galaxy Watch active 2 40mm veya Samsung Galaxy Watch active 2 44mm.
  • Samsung Galaxy Watch 3 41mm.
  • Huawei Watch GT 2 46mm.
  • Honor magic Watch 2 46mm.
  • Honor Watch GS Pro.
  • Amazfit gtr 2 47mm.
  • Oppo Watch 46mm.
Evet arkadaşlar tüm önerilerinize açığım. Eğer bütçemi aşan ama parasını kesinlikle hak eden saat önerileriniz varsa bütçemi arttırabilirim.

Bence cok güzel arada su icmemi oneriyor cok oturdugumda hareket et diyor gece ne kadar derin ne kadar hafif uyudugu yaziyor ana temada kendi veya coxuklarimin fotosu koyabiliyoruz daha fazla ozellikleri de var adim sayar nefes kontrolü vucut su orani falan.
Bence cok güzel arada su icmemi oneriyor cok oturdugumda hareket et diyor gece ne kadar derin ne kadar hafif uyudugu yaziyor ana temada kendi veya coxuklarimin fotosu koyabiliyoruz daha fazla ozellikleri de var adim sayar nefes kontrolü vucut su orani falan.

Bunu bir yorumcudan aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı