18.000₺ 2 adet laptop önerisi

Asağıdaki cihazdan 2 tane alabilirsiniz. Monster'ın Tongfang kasa kullanan modellerine iyi denilebilir, Clevo kasa kullananları çöp. Bu bütçede Tongfang kasalı Monster bulmak imkansız. Sırf Monster marka olsun diye kötü bir model almayın.

Tek mantıklı seçenek bu gibi duruyor, sadece Linux yazısı dikkatimi çekti, Windows işletim sistemi kurulabiliyor mu buna?

Son düzenleme:
Bir münakaşa yapıp geleyim ben, bakalım ikna olacak mı?

Monster diye tutturdu. Abra A5 V19.2 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook buna bir bakabilir miyiz, nedir düşünceleriniz. En azından hanımınkini Monster alayım, kendime Acer alayım.

Şu marka algısı yüzünden sıkıntıya düşen çok insan gördüm inşallah siz sorun çekemezsiniz. Bu thongfang kasa alınabilir ama şahsen tercih etmezdim. İlla Monster deniliyorsa alınması en mantıklı modellerden biri.

Şu marka algısı yüzünden sıkıntıya düşen çok insan gördüm inşallah siz sorun çekemezsiniz. Bu thongfang kasa alınabilir ama şahsen tercih etmezdim. İlla Monster deniliyorsa alınması en mantıklı modellerden biri.
Kendisi de Acer'ın daha iyi olduğunun farkında, sadece çocukluğundan beri gelen bir hevesi ve isteği olduğu için Monster istiyor şu an. Gerekirse 1-2 sene sonra değiştirir yenisini alırız diyor. Para ağacımız var ya salonda yetişiyor, yapar tabi..

Bir münakaşa yapıp geleyim ben, bakalım ikna olacak mı?

Monster diye tutturdu. Abra A5 V19.2 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook buna bir bakabilir miyiz, nedir düşünceleriniz. En azından hanımınkini Monster alayım, kendime Acer alayım.

Donanımsal olarak iyi ve arkadaşın dediği gibi Clevo kasa değilse bir şans verebilirsiniz. Monster alıp çok memnun olanda var aldığı gecenin sabahına söven de var. Teknoloji işi şans işi inşallah bir sorun yaşamazsınız, şimdiden hayırlı olsun.

Tek mantıklı seçenek bu gibi duruyor, sadece Linux yazısı dikkatimi çekti, Windows işletim sistemi kurulabiliyor mu buna?

Nitro'larda genellikle Linux değil de Eshell ile geliyor o da zor değil. F2 ile BIOS menüsüne geçip oradan F12 ile Boot Menu aktif edin. Hazırladığınız UEFI Windows'lu belleği takıp seçin direkt kurulum ekranı gelecektir. (1650'li Nitro 5'te denenmiştir)

Geri
Yukarı