18.000-22.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
18000-22000
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. MUX ve Performans ayarlarını yapamazsanız konu açıp etiketleyebilirsiniz.
Teşekkürler şu an ürün üzerinden yazıyorum. Sıcaklık durumlarını test edeceğim. Ürünün içinden Dying Light 2 anahtarı çıktı indirmeyi başlattım onun ile başlayacağım testlere.
Sürüm olarak Windows 11 Home Single Language kurdum bir sıkıntı olur mu?

Teşekkürler şu an ürün üzerinden yazıyorum. Sıcaklık durumlarını test edeceğim. Ürünün içinden Dying Light 2 anahtarı çıktı indirmeyi başlattım onun ile başlayacağım testlere.
Sürüm olarak Windows 11 Home Single Language kurdum bir sıkıntı olur mu?

Hiçbir sıkıntı olmaz. Ev kullanıcısı için Home Single yeterli.

Hiçbir sıkıntı olmaz. Ev kullanıcısı için Home Single yeterli.
Dl2'de İşlemci sıcaklığı 82-87 derece arasında gezdi. Ekran kartıda bu değerlerde idi. Anlık olarak işlemcide 92 derecede gördüm en düşük ise 79 derece gördüm yine anlık kabul edilebilir bir seviye mi?
Oyun grafikleri yüksekte, fan ayarlarım ise oyun modunda idi.

DL2'de işlemci sıcaklığı 82-87 derece arasında gezdi. Ekran kartıda bu değerlerde idi. Anlık olarak işlemcide 92 derecede gördüm en düşük ise 79 derece gördüm yine anlık kabul edilebilir bir seviye mi?
Oyun grafikleri yüksekte, fan ayarlarım ise oyun modunda idi.

Soğutucu var mı laptopun altında? Yok ise normal değerler. Soğutucu takviyesi ile ortalama 85 olacaktır. Dying 2 haritası çok büyük bir oyun. Full ayarlar + Full RT de 15 FPS'lere düşecektir ilerleyen aşamalarda oyun RT'yi kapatırsanız 80-90 FPS ile rahatlıkla oynarsınız.

Soğutucu var mı laptopun altında? Yok ise normal değerler. Soğutucu takviyesi ile ortalama 85 olacaktır. Dying 2 haritası çok büyük bir oyun. Full ayarlar + Full RT de 15 FPS'lere düşecektir ilerleyen aşamalarda oyun RT'yi kapatırsanız 80-90 FPS ile rahatlıkla oynarsınız.
Soğutucu yok sadece yüksek ayarlarda açtım oyunu RTX teknolojisini aktif etmeden bir kaç dakika oynama fırsatım oldu.

Soğutucu yok sadece yüksek ayarlarda açtım oyunu RTX teknolojisini aktif etmeden birkaç dakika oynama fırsatım oldu.

MSI Afterburner kurup değerleri takip edin.

Soğutucu olarak bunu öneririm hem T7 hem T5 cihazımda kullanıyorum bayağı memnunum performansından.

MSI Afterburner kurup değerleri takip edin.

Soğutucu olarak bunu öneririm hem T7 hem T5 cihazımda kullanıyorum bayağı memnunum performansından.

Testi MSI Afterburner uygulaması ile yaptım zaten fakat çok fazla yapma fırsatım olmadı. 3-5 dakika oynayabildim ve değerler bu şekildeydi.

Geri
Yukarı