18.000-22.000 TL'ye hazır sistem önerisi

Sgiyrant

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba şöyle bir sistem buldum, işlemciyi 7 5700X, anakart B550 Plus, ekran kartını da Nitro+ modeline yükselttim ancak kasa markasını ilk defa gördüm. Sizce bu kasayı ve güç kaynağını almak güvenli veya avantajlı mıdır? Farklı bir sistem önerebilirseniz çok sevinirim, şu aralar çok zamanım yok maalesef.

Sistem: Sinerji CTV-V6 Ryzen 5 5600 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6700XT [Oyun Bilgisayarı]
3060 Ti sistem aradım ama uygun fiyatlısını bir türlü bulamadım maalesef. Yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba şöyle bir sistem buldum, işlemciyi 7 5700X, anakart B550 Plus, ekran kartını da Nitro+ modeline yükselttim ancak kasa markasını ilk defa gördüm. Sizce bu kasayı ve güç kaynağını almak güvenli veya avantajlı mıdır? Farklı bir sistem önerebilirseniz çok sevinirim, şu aralar çok zamanım yok maalesef.

Sistem: Sinerji CTV-V6 Ryzen 5 5600 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6700XT [Oyun Bilgisayarı]
3060 Ti sistem aradım ama uygun fiyatlısını bir türlü bulamadım maalesef. Yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten.
Bütçe artarsa şunu öneririm. NOVA-3070Ti / INTEL i5-12400F / ASUS TUF GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB / 16GB RAM / 512GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Hocam anakartı benim attığıma göre kötü onun her neyse sadece ekran kartı daha iyi olabilir o da şöyle.nVidia tarafında rtx ve dlss özelliği var ancak AMD tarafında bu tarz şeyler yerine dlss çakması fsr 2.0 var daha kalitesiz bugün çok AMD kart nVidia kart tartışmasına girdim yeter ben bir nVidia sever olarak nova sistemi alacağım hangisini alacağı arkadaşın kararı lütfen uzatmayalım hocam bu AMD vs nVidia savaşını.

Yeni konular

Geri
Yukarı