18.000 TL Gaming laptop önerisi

Onu görmemiştim ben sanırım tükenmiş veya ilandan kalkmış bulamadım. Ama o fiyata bayağı iyiymiş. Editleyeyim hemen. Freedos versiyonu trendyolda 16.300 gibi bir fiyata varmış. ASUS Rog Strıx G15 G513qm-hn347 Amd Ryzen 9 5900hx 16gb 1tb Ssd Rtx 3060 Freedos 15.6" Fhd Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Laptop çok iyi olabilir ama alacaklar dikkat etsin ekranı kırmızıları turuncu olarak gösteriyor. Bizzat bu problemi duyup gidip Vatan'da kendim test ettim cidden böyle bir problemi var. Onun dışında ekranı gayet iyi bir laptop.

Onu görmemiştim ben sanırım tükenmiş veya ilandan kalkmış bulamadım. Ama o fiyata bayağı iyiymiş. Editleyeyim hemen. Freedos versiyonu trendyolda 16.300 gibi bir fiyata varmış. ASUS Rog Strıx G15 G513qm-hn347 Amd Ryzen 9 5900hx 16gb 1tb Ssd Rtx 3060 Freedos 15.6" Fhd Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Bu bilgisayara da bakmıştım aslında ama 17.3" önceliğim olarak belirledim. Sanırım 25.1.1 benim için en iyisi olacak. Ama yine de muadili veya bu fiyat limitinde daha iyi varsa tavsiye için buradayım, herkese teşekkürler.
Bunu görmemiştim, teşekkür ederim 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı