Bütçe
18000

Umut_0

Centipat
Yönetim bilişim sistemleri bölümünü kazandım. Derslerde kullanmak amacıyla laptop önerisi istiyorum, şimdiden teşekkür ederim.
Not: Bütçe 18.000 TL
Oyun oynamayacağım.
Sadece ders amaçlı şarjı uzun giden bir laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirli bir seviyeden sonra şarj süresinin fazla artmayacağını hatta hiç artmayacağını düşünüyorum ama eğer illa 18binlik alacağım diyorsanız üstteki arkadaşa katılıyorum.

18 Bin gereksiz senin isteğin için. Hiç gerek yok 10K bütçeye Lenovonun güzel thinkbookları var, asus'un vivobookları var. Onlarda genelde mağazalarda oluyor. Vatan, mediamarkt vs git dene. Ya 512 SSD - 16gb ramli macbook pro alabilirsin varsa o fiyata yada dediğim gibi 8-10 bin bütçeyi ona ayırıp geri kalanını kendi zevklerine göre harca. Örnek olarak : https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-20ve00fstx-p-HBCV000008VEQG
Fiyatlarına başka sitelerden bakarsın.

Yönetim bilişim sistemleri bölümünü kazandım. Derslerde kullanmak amacıyla laptop önerisi istiyorum, şimdiden teşekkür ederim.
Not: Bütçe 18.000 TL
Oyun oynamayacağım.
Sadece ders amaçlı şarjı uzun giden bir laptop.

Bütçe çok değil mi yahu yapmak istedikleriniz için? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani illa o parayi harcamak istiyorsan mac al şarjı baya gidiyo yani en çok bu işine yarayacak zaten oyun da oynamayacaksan. Eğer illa parayı harcamayacaksan arkadaşın dediği gibi 7 8 k bandında kaliteli işini görecek şeyler bulursun gerisini de başka yerlerde değerlendirirsin
Yani illa o parayi harcamak istiyorsan mac al şarjı baya gidiyo yani en çok bu işine yarayacak zaten oyun da oynamayacaksan. Eğer illa parayı harcamayacaksan arkadaşın dediği gibi 7 8 k bandında kaliteli işini görecek şeyler bulursun gerisini de başka yerlerde değerlendirirsin
Ki M1 çipli macler de bildiğim kadarıyla daha uygun 8 de yeter ki sanki Adobe mi kullanacaksin kod için gayet yeter bence

Sadece ders için kullancaksan bu bile yeterli sadece depolamanı falan kendine göre ayarlayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı