18.000 TL laptop önerisi

Lenovo Legion 5 Pro guzel cihazdir, seneye bu seriden ya da ASUS ROG serisinden bir laptop almayi planliyorum. Legion 5'in ekrani cok iyi ya. 2k ve 500 nit... Alabilirseniz alin derim, kacirmayin.

Stokta yok zaten şu an aradım konuştum konuşma bitince stoktan kalktı belki de uzun süredir güncellememiş de olabilirler.

Stoğu vardı yenı bıttı forumdan bırkac arkadas aldı hatta.

Lenovo Legion 5 Pro guzel cihazdir, seneye bu seriden ya da ASUS ROG serisinden bir laptop almayi planliyorum. Legion 5'in ekrani cok iyi ya. 2k ve 500 nit... Alabilirseniz alin derim, kacirmayin.

Aslında hem hafif böyle her zaman yanımda taşıyabileceğim bir bilgisayar hem de arada bir FIFA veya çok yüksek sistem gereksinimi gerektirmeyen oyunlar oynamak istiyorum. Seneye üniversiteye başlayacağım hem bunun için hemde aktif olarak trade ile uğraşıyorum yani kısaca her an yanımda olması lazım laptopun. Bu yüzden aklımda Zephyrus modelinin RTX 3050'li modeli vardı. Fakat 14 inç olması ve 35 ms ekran tepkime süresi olması tercih etmemi zorlaştırıyor.

ROG serisinin 2021 modelleri su an pek alinasi degil ama 2022 modelleri gercekten iyidir. Ama su an 2022 hem yeni oldugu icin hem AMD 6, nesil ve Intel 13, nesilin yeni cikmasiyla 2022 serisi cok pahali oldu. Seneye veya 5-6 ay sonra fiyatlari belki bir nebze dusebilir.

Geri
Yukarı