18.000 TL RTX 3070 veya 2080 Super laptop önerisi

Monster Tulpar T5 V21.5 i7-10875H 16 GB 512 GB SSD RTX3070 15.6" QHD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Sadece inch farkı var bunuda alabilirsiniz pişman olmazsınız.

Kasa kalitesi kötü diye biliyorum bu bilgisayarın. Ve sorunlar da içerebiliyormuş.

Bu modeli iyi, magnezyum gövdeye sahip, 115W RTX 3070 üstüne hem MUX hem de dynamic Boost var. Biraz ısınma sorunu yaşayabilirsiniz ama böyle güçlü bir ekran kartı ile normal sayılır.

Her şey iyi hoş ama, yurtdışı bu. Sorunlu çıkarsa ne olacak?

Her şey iyi hoş ama, yurtdışı bu. Sorunlu çıkarsa ne olacak?
Sorun çıkarsa amazon'a geri gönderip para iadesi alıyorsunuz hocam 2 yıl para iade garantisi veriyor amazon, ayrıca bazı markaların global garantisi oluyor onu arayıp markanın yetkisi servisi ile görüşmeniz lazım ben kesin bir şey diyemem.
Geri ödeme olarak Euro veya Dolar bazında yaptıkları için kur artsa bile zararınız olmuyor.

Sorun çıkarsa amazon'a geri gönderip para iadesi alıyorsunuz hocam 2 yıl para iade garantisi veriyor amazon, ayrıca bazı markaların global garantisi oluyor onu arayıp markanın yetkisi servisi ile görüşmeniz lazım ben kesin bir şey diyemem.
Geri ödeme olarak Euro veya Dolar bazında yaptıkları için kur artsa bile zararınız olmuyor.
Anladım. GP66 Leopard en sevdiğim serilerdendir. Ve bu şekilde para iadesi olmasına sevindim. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı