18.000 TL`ye Gaming Laptop önerisi

Bütçe
18.000

Emre_Yilmaz

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar ben 17-18k aralığında 3060 115W(mümkünse 130W) ekran kartlı bir laptop bakıyorum. Sizin de fikirlerinize danışmak istedim daha önce Monster kullanmıştım beni yeterince tatmin etmişti mümkünse Monster'dan devam etmek istiyorum. 2. el veya sıfır laptop önerilerine ve başka tavsiyelere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Teknorya'dan ürün almasını tavsiye etmem. Ürün sorunluysa stokta kalmadığında değişim yapmıyorlar muadil ürünle( disturbütor firmayı muadil ürün vermeleri için zorlamak yerine ellerindeki ürünün fiyatını düşürüp satmayı değişim olarak nitelendiriyorlar ve acer'in satış noktası bulunmadığından muhtemelen olaya karışmaz) dolayısıyla iade yapacaklardır. Birkaç ay sonraki fiyatı 21K'dan da az olmayacaktır. Belki şuan size önemsiz geliyordur ama yaşadıktan sonra pişmanlık duymakta istemez bence arkadaş.

Selam arkadaşlar ben 17-18k aralığında 3060 115W(mümkünse 130W) ekran kartlı bir laptop bakıyorum. Sizin de fikirlerinize danışmak istedim daha önce Monster kullanmıştım beni yeterince tatmin etmişti mümkünse Monster'dan devam etmek istiyorum. 2. el veya sıfır laptop önerilerine ve başka tavsiyelere açığım.
Monster işini görür.
@messinicocugu

Hocam Max-P mi bu?

95W Max-P değil 130W istiyorsan ikinci el buna bakabilirsin:
Sıfır olarak alabileceğin en iyi laptop bu:

Geri
Yukarı