18-20 bin TL laptop önerisi

Bütçe
18-20K

bayram4006

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kafamda söyle bir şey var.
Olması gereken özellikler.
-16 GB RAM.
-Ortalama üstü bir ekran kartı.
-i7 işlemci ona denk AMD işlemci olabilir.
-500GB SSD.
-17 inch ekran.
Monster firmasının Abra serisinin kronik sorunlu ve çabuk ısınan olduğunu duydum doğru mu?
Laptop alırken dikkat edilmesi gerekenleri de yazarsanız çok mutlu olurum.
Soğutucu önerilerinize de açığım Monster'ın soğutucusunu almayı planlıyorum.

Ekran boyutuna takılmayın, bu laptop bazen 17999 tlye iniyor gerçekten çok güzeldir.

Attığınız modelde sorun yok tongfang kasa olduğu için alabilirsiniz. Ama ben yine de acele etmeyip indirim beklemenizi tavsiye ederim monster tarafında da karne indirimi vs. oluyor. Ama dolar artıyor şu bu olaylarından hemen almak lazım. @messinicocugu daha iyi bilir.

Bütçe biraz artarsa da bunu öneririm.

15.6 inç olur mu?

Yani olabilir ama 17 inchde oyun zevkinin falan daha iyi olacağını düşünüyorum.

Ekran boyutuna takılmayın, bu laptop bazen 17999 TL'ye iniyor gerçekten çok güzeldir.

Attığınız modelde sorun yok tongfang kasa olduğu için alabilirsiniz. Ama ben yine de acele etmeyip indirim beklemenizi tavsiye ederim Monster tarafında da karne indirimi vs. oluyor. Ama dolar artıyor şu bu olaylarından hemen almak lazım.

Çok teşekkür ederim indirim bekleyeğim şu an araştırma aşamasındayım.

Yani olabilir ama 17 inchde oyun zevkinin falan daha iyi olacağını düşünüyorum.

15.6 inch olarak bunu öneririm.

Arkadaşlar kafamda söyle bir şey var.
Olması gereken özellikler.
-16 GB RAM.
-Ortalama üstü bir ekran kartı.
-i7 işlemci ona denk AMD işlemci olabilir.
-500GB SSD.
-17 inch ekran.
Monster firmasının Abra serisinin kronik sorunlu ve çabuk ısınan olduğunu duydum doğru mu?
Laptop alırken dikkat edilmesi gerekenleri de yazarsanız çok mutlu olurum.
Soğutucu önerilerinize de açığım Monster'ın soğutucusunu almayı planlıyorum.
Monster'a bulaşma bence.
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...nt=HBCV00001ES734&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c tuf kalitesinin vücut bulmuş hali 6. nesil amd işlemci ile beraber mükemmel ötesi.

TUF kalitesi laptoplarda geçerli değil. Sorunsuz TUF kasa yok gibi bir şey.

Çok doğru. 3050 Ti i7 11800h 16 GB RAM'li laptop almıştım 1 ay kullanıp iade etmiştim. Vadedilen performansı vermiyor. Hal bu ki 180W bir adaptörü vardı lakin 135W adaptörlü Ideapad Gaming 3 3050 Ti modelinden çok çok çok daha kötü bir performans sergiliyor ve yanıyordu. TUF laptop tavsiye etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı