18-22 bin TL civarı laptop önerisi

Bütçe
22000

aok61

Centipat
Daha fazla  
Gaming laptop olsun ya da olmasın diye bir şartım yok. Ansys, abacus gibi programları çalıştırabilecek olması şartım, ara sıra FIFA veya belki 1-2 çeşit daha oyun oynayabilmek tercihimdir. Öyle oyunlardan çok anlamam, oyun hastası değilim. FIFA ve pesten başka bir şey oynadığım yoktur. Malzemesinin sağlam olması da bir şart benim için. Bataryası uzun gitmesini tercih ederim. Talep ettiğim şeyler 22K'yı geçiyorsa 23 24e kadar çıkabilirim en fazla. Önerilerinizi bekliyorum.

Bunun 4gb ekran kartlısına bakmıştım, nasıl victus iyi midir fan sesi sıkıntım vardı eski hp laptopumda bu hp nin genel bi sorunu mudur yoksa benimkiyle mi alakalıdır? Bir de orjinal windowslu mu önerirsiniz yoksa freedos mu? Orjinal windowsta crackli oyun yüklemek sıkıntı çıkarıyor mu?

Bunun 4 GB ekran kartlısına bakmıştım, nasıl Victus iyi midir fan sesi sıkıntım vardı eski HP laptopumda bu HP'nin genel bir sorunu mudur yoksa benimkiyle mi alakalıdır? Bir de orijinal Windows'lu mu önerirsiniz yoksa FreeDOS mu? Orijinal Windows'ta crackli oyun yüklemek sıkıntı çıkarıyor mu?

Fan sesi yükte her laptopta normak onun dışında günlük kullanımda rahatsız etmez, FreeDOS alıp USB ile Windows kurul ardından key alaraj aktif edebilirsin. Çıkarmıyor.

Arkadaşlar bu 4 model arasında kaldım. Daha doğrusu 18K-24K aralığında HP Victus var çoğunlukla. HP Victus'lara özel bildiğiniz bir olumsuz yön, eleştiri varsa belirtir misiniz? Bir de 3050, 3050 Ti, 3060 bunlar arasında nasıl seçim yapmalıyım, 3060 için 24binlere çıkılır mı bilemedim. Fazla oyun oynayan biri değilim, oynayacağım en fazla FIFA, PES, ETS 2 bu kadardır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı