18.5x9cm - fingertip ile claw arası fare önerisi

mrslyfox

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta bahsettiğim gibi bir fare önerisi istiyorum. Tutuş şeklim biraz karışık Claw'a benziyor fakat tam Claw gibi değil biraz daha Fingertip'e doğru eğimli. Bunu belirtme sebebim ise küçük bir fare istemiyorum. Claw tutuşta küçük fare daha çok seviliyor gibi geliyor bana fakat benlik değil. Fiyat aralığında kafam çok karışık. Giriş, orta ve üst segment olarak gördüğünüz en iyi fiyat performans 3 tane öneri sunarsanız değerlendirme yapmak istiyorum. Sebebi şu daha öncesinde SteelSeries markasından bir ürün aldım. O zaman parasına göre gerçekten ciddi bir para vermiştim fakat bir zaman sonra tekeri bozuldu ve ne yaptıracak bir yer bulabildim ne de firmanın kendisine ulaşabildim.

Sinirden kaldırıp kenara atmıştım. Sonra bir firma bulup aradığımda garanti harici yapmadıklarını söylediler yani yine elimizde kaldı. Kısaca bilindik marka olsa bile ürün elimizde patlayabiliyor. Bu yüzden uzun kullanımlı parçaları sorunsuz uzun süreler sıkıntısız kullanabileceğim fare önerileri istiyorum. Uzun kullanım haricinde konforlu, yazılım desteğinin mutlaka olması, makro tuşları olması ve detaylı bir makro yazılım desteği sunması, kablosuz olursa daha iyi olur ama çok fark etmez daha kaliteli ve fiyat olarak çok uygun olacaksa kablolu da olabilir. Arada uçurum yoksa kablosuz önceliğim olur. Çok uzun uzun yazdım okuyan ve destek olan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı