18 bin TL laptop önerisi

Arkadaşlar ben GameGaraj slayer-7-3060 almayı düşünüyorum. Sizce bu laptop iyi mi? Ömür boyu bakım hizmeti var mı? Ve en önemlisi marka güvenilir mi?

Ben sormuştum bakım hizmeti vermiyorlar maalesef. O hizmet Monster laptoplarda var. Laptop iyi mi sorusu bence iyi, şu ana kadar kaldırmadığı oyun görmedim (aqword hariç).

Hocam Gigabyte laptop kullanmayı çok merak etmişimdir. :) Laptop da çok hoş gözüküyor ürünleri açıkcası, eğer ürün iyiyse almanı tavsiye ederim, Elon Musk da Gigabyte laptop kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam. :D

Alınır güzel laptop.
Beni şu bakım meselesi ürkütüyor. Ömür boyu bakım olsaydı mükemmel olurdu :/ Zamanla termal macun eskimeye başlicak ve ısınma sorunu olucak. İçini açıp kendim macun sürsem garantisi bozulur mu?
Hocam Gigabyte laptop kullanmayı çok merak etmişimdir. :) Laptop da çok hoş gözüküyor ürünleri açıkcası, eğer ürün iyiyse almanı tavsiye ederim, Elon Musk da Gigabyte laptop kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam. :D
Gamegaraj gigabyte'nin mi? Ve Türk markası mı?

Reis o konuyu çözdük. Barıştık kızla iyi hatırlattın oraya da yazayım.
İyidir MSI GL kasa kullanıyor marka güvenilir ama bütçen artarsa bu daha iyi olur artmazsa da sıkıntı olmaz iyi modeldir:
Reis bu modeli alıcam muhtemelen. Bunun ekran kartında dlss teknolojisi var mı?

Geri
Yukarı