+18 İçerikler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KS
KS
Akdeniz1

Akdeniz1

Centipat
Makaleler
7
Açılan konuya bak...

Pek bir şey düşünmüyorum.

İsteyen izlesin istemeyen ise izlemesin.
Yanlış bir düşünceniz var ben burda ne +18 içeriği savunuyorum ne de verilen aşırı tepkilere sessiz kalıyorum.

İzlemeyen biri,Mantıksız,hoş değil gibi fikirlere sahip olabilir,izleyen de sevebilir.

KS
KS
Akdeniz1

Akdeniz1

Centipat
Makaleler
7
@crazybeen99
Her fikire saygı var,biri isterse öyle bir konuda açabilir Moderatör onaylamışsa bize linçlemek düşmez...

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
7. sınıfta anatomik olarak anlatılıyor. Gerçek fotoğraflar vs. gösterilmiyor zaten. O yaştaki çoğu insan bu tip olayları az çok kavramış ve biliyordur diye düşünüyorum.

Jack of Blades

Kilopat
Makaleler
10
İsteyen izler istemeyen izlemez. İnsanların kendi iradesizliği yüzünden bir şeylerin yasaklanması istemlerine bir tarafımla gülüp geçiyorum.

Bu videoların endüstrisi konusunu konuşursak genellikle durum pek hoş değil. Kendi kitlesi ya da sendikası olmayan kişilere gerçekten kötü şartlarda ve sonucunu umursamadan iş veriyorlar. Yine de kimseyi silah zoruyla bu filmi çekmesi için zorlamıyorlar, çoğu zaman kötü bir tercih oluyor.

KS
KS
Akdeniz1

Akdeniz1

Centipat
Makaleler
7
İsteyen izler istemeyen izlemez. İnsanların kendi iradesizliği yüzünden bir şeylerin yasaklanması çabasına bir tarafımla gülüp geçiyorum.

Bu videoların endüstrisi konusunu konuşursak genellikle durum pek hoş değil. Kendi kitlesi ya da sendikası olmayan kişilere gerçekten kötü şartlarda ve sonucunu umursamadan iş veriyorlar. Yine de kimseyi silah zoruyla bu filmi çekmesi için zorlamıyorlar, çoğu zaman kötü bir tercih oluyor.
Beklediğim düzeyde bir yorum. (Fikir değil,herkesin fikrine saygım var)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı