18 yaş altı Akbank hesabı açma

Yanlış bilgi. Hesabı açarken havale ve alışverişi açmalarını söylüyorsun. Havale yapacağın IBAN adreslerini velin ile şubeden kaydettiriyorsun. 81 kuruş havale ücreti harici memnunum ben.
Hiç bir şekilde IBAN işlemi yapamayacağımı söylediler.

Hiç bir şekilde IBAN işlemi yapamayacağımı söylediler.
Şubeden kayıt ettirdiğin IBAN'lara havale yapabiliyor olmalısın. Tekrar sor istersen. Ben geçen sene açmıştım bu hesabı ve o zaman İşCep'ten IBAN kayıt ettiriliyordu, daha sonrasında kaldırdılar. Tümüyle havaleyi kaldırmış olabilirler ancak zannetmiyorum, daha önce müşteri temsilcisiyle görüştüğümde şubeden IBAN kayıt ettirebileceğimi söylemişlerdi.

Şubeden kayıt ettirdiğin IBAN'lara havale yapabiliyor olmalısın. Tekrar sor istersen. Ben geçen sene açmıştım bu hesabı ve o zaman İşCep'ten IBAN kayıt ettiriliyordu, daha sonrasında kaldırdılar. Tümüyle havaleyi kaldırmış olabilirler ancak zannetmiyorum, daha önce müşteri temsilcisiyle görüştüğümde şubeden IBAN kayıt ettirebileceğimi söylemişlerdi.
Tam tamına 5,9Km gittim,ondan sonra eve döndüm.İnternet alışveriş olmadığı için ailem ile vazgeçmiştik.

Velim ile gittim açmadılar. Lise'de staj belge ile getirirsem açıyormuş. Başka yolu yok mu hocam?

Hocam ayrıca İş Bankası ilk imzada yani normal İş Bankası, internet alışveriş olmuyormuş. Havale ve EFT'de yapılmıyor size tavsiye etmem.

İnternet alışverişi için zaten ininal kullanıyorum, iş bankasında para biriktiricem EFT havale nasıl olmuyor anlayamadım IBAN'la biri bana para gönderemez mi veya ben?

YapıKredi'de açmıyor.Gerçekten bu şubeler ne böyle insan mı seçiyor ya?
Bazı şubelerin saçma prosedürleri var bazıları da açmak istemiyor. Hocam istiyorsanız başka şubeleri deneyin ama uğraşmak istemiyorsanız 18 yaşınızı bekleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı