18 yaş altı arıza kaydı açabilir mi?

Enes2222

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Türk Telekom kullanıcısıyım internetimizde sorun var ben 18 yaşın altındayım. Arıza kaydı oluşturabilir miyim gelen ekip kimlik vs. sorar mı? Sorun olur mu?

Merhaba Türk Telekom kullanıcısıyım internetimizde sorun var ben 18 yaşın altındayım. Arıza kaydı oluşturabilir miyim gelen ekip kimlik vs. sorar mı? Sorun olur mu?
Kimlik sormaz. TT Müşteri Hizmetlerini arayıp hizmet aldığınız telefon numarasını girdikten sonra müşteri hizmetlerini bağlarlar. Onlara sorunu izah edin ve arıza kaydı oluşturmak istediğinizi söyleyin. Bazı durumlarda oluşturmaya gerek kalmadan uzaktan çözülebiliyor.

Sanıyorum ki fatura ailen adına başka seçenek yok zaten. Müşteri hizmetlerini aradığında kendi adını belirt faturanın ailende kimin adınaysa telefon numarası isterler onu verirsin, arıza ekibi kiminle iletişim kuracaksa da onun telefonunu verirsin ki bu durumda sen olursun muhtemelen sorun olmaz.

Şimdi aradım kimlik falan sormadılar direkt arıza kaydı oluşturdular hat sahibinin ben olmadığını belirttim arıza ekibiyle iletişime geçecek olarak kendimi söyledim teşekkür ederim hepinize.

Şimdi aradım kimlik falan sormadılar direkt arıza kaydı oluşturdular hat sahibinin ben olmadığını belirttim arıza ekibiyle iletişime geçecek olarak kendimi söyledim teşekkür ederim hepinize.
Hocam bu tip durumlarda sormazlar. Sadece hat üzerinde değişikli falan yapmak isterseniz sorarlar. Mesela internet paket değişimi gibi.

Geri
Yukarı